TOPWiadomości
GIT Ślesin: Najlepsi AG 1/4 WYNIKI
Najszybszy był Łukasz Kalaszczyński (1:54:35). Podium uzupełnili Tomasz Szala (1:55:06) i Marcin Ławicki (1:55:47). Alicja Pyszka-Bazan (2:10:49) wygrała wśród kobiet. Wyprzedziła Natalię Bihun (2:18:06) oraz Igę Kowalczyk (2:19:40).
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:
Kategoria M18:
- Karol Kozak / pływanie: 13:31 / T1: 2:40 / rower: 1:06:34 / T2: 1:03 / bieg: 00:42:53 / finisz: 2:06:41
- Przemysław Gaj / pływanie: 16:12 / T1: 2:19 / rower: 1:09:13 / T2: 1:28 / bieg: 40:50 / finisz: 2:10:02
- Damian Wiśniewski / pływanie: 16:09 / T1: 2:54 / rower: 1:09:23 / T2: 1:11 / bieg: 50:14 / finisz: 2:19:51
Kategoria M25:
- Nikodem Niewiejski / pływanie: 13:37 / T1: 2:27 / rower: 1:03:59 / T2: 1:26 / bieg: 40:26 / finisz: 2:01:55
- Adam Ogłoblin / pływanie: 13:27 / T1: 1:52 / rower: 1:10:08 / T2: 00:47 / bieg: 37:06 / finisz: 2:03:20
- Mateusz Witkowski / pływanie: 16:00 / T1: 2:20 / rower: 1:09:38 / T2: 1:07 / bieg: 36:28 / finisz: 2:05:33
Kategoria M30:
- Tomasz Szala / pływanie: 12:13 / T1: 2:04 / rower: 1:02:00 / T2: 00:52 / bieg: 37:57 / finisz: 1:55:06
- Marcin Ławicki / pływanie: 12:31 / T1: 1:59 / rower: 1:04:09 / T2: 00:49 / bieg: 36:19 / finisz: 1:55:47
- Błażej Kaczor / pływanie: 14:58 / T1: 1:58 / rower: 1:09:07 / T2: 00:52 / bieg: 42:23 / finisz: 1:09:18
Kategoria M35:
- Łukasz Kalaszczyński / pływanie: 12:33 / T1: 1:55 / rower: 1:03:53 / T2: 0:54 / bieg: 35:20 / finisz: 1:54:35
- Krzysztof Augustyniak / pływanie: 12:25 / T1: 1:58 / rower: 1:03:57 / T2: 00:51 / bieg: 36:46 / finisz: 1:55:47
- Kamil Duplicki / pływanie: 14:38 / T1: 2:02 / rower: 1:06:53 / T2: 1:06 / bieg: 39:24 / finisz: 2:04:03
Kategoria M40:
- Michał Kosmowski / pływanie: 13:41 / T1: 2:15 / rower: 1:06:55 / T2: 1:03 / bieg: 41:50 / finisz: 2:05:44
- Michał Siejakowski / pływanie: 13:44 / T1: 2:15 / rower: 1:08:19 / T2: 00:56 / bieg: 42:19 / finisz: 2:07:33
- Radosław Pawłowski / pływanie: 13:23 / T1: 2:42 / rower: 1:07:50 / T2: 01:16 / bieg: 43:10 / finisz: 2:08:21
Kategoria M45:
- Marcin Chojnacki / pływanie: 16:06 / T1: 3:07 / rower: 1:08:56 / T2: 1:26 / bieg: 42:10 / finisz: 2:11:45
- Michał Borkowy / pływanie: 16:34 / T1: 2:45 / rower: 1:08:09 / T2: 1:52 / bieg: 42:40 / finisz: 1:12:00
- Piotr Szefer / pływanie: 15:16 / T1: 2:28 / rower: 1:09:23 / T2: 1:13 / bieg: 44:10 / finisz: 1:12:30
Kategoria M50:
- Marcin Karasiński / pływanie: 14:04 / T1: 2:31 / rower: 1:09:55 / T2: 1:03 / bieg: 39:36 / finisz: 2:07:09
- Adam Czajkowski / pływanie: 15:15 / T1: 3:02 / rower: 1:12:44 / T2: 1:28 / bieg: 45:40 / finisz: 2:18:09
- Rafał Bogus / pływanie: 16:55 / T1: 3:06 / rower: 1:11:11 / T2: 1:38 / bieg: 48:25 / finisz: 2:21:15
Kategoria M55:
- Jacek Cieszyński / pływanie: 15:53 / T1: 3:23 / rower: 1:20:51 / T2: 2:08 / bieg: 48:14 / finisz: 2:30:29
- Tomasz Glubiak / pływanie: 16:48 / T1: 2:57 / rower: 1:21:27 / T2: 1:49 / bieg: 54:08 / finisz: 2:37:09
- Tomasz Lisius / pływanie: 18:18 / T1: 4:11 / rower: 1:20:04 / T2: 2:09 / bieg: 53:54 / finisz: 2:38:36
Kategoria M60:
- Dariusz Drapella / pływanie: 15:58 / T1: 2:43 / rower: 1:15:51 / T2: 1:32 / bieg: 54:26 / finisz: 2:30:30
- Wojciech Dmowski / pływanie: 20:29 / T1: 4:43 / rower: 1:24:14 / T2: 3:11 / bieg: 1:06:48 / finisz: 2:59:25
Kategoria M65:
- Leszek Kubicki / pływanie: 14:41 / T1: 3:22 / rower: 1:13:43 / T2: 1:38 / bieg: 55:36 / finisz: 2:29:00
Kategoria K18:
- Kinga Zujko / pływanie: 17:39 / T1: 3:36 / rower: 1:18:02 / T2: 1:25 / bieg: 42:33 / finisz: 2:23:15
- Natalia Nikel / pływanie: 16:15 / T1: 2:26 / rower: 1:23:17 / T2: 1:25 / bieg: 1:00:34 / finisz: 2:43:57
- Zofia Dura / pływanie: 16:26 / T1: 2:55 / rower: 1:28:11 / T2: 2:17 / bieg: 56:02 / finisz: 2:45:51
Kategoria K20:
- Alicja Pyszka-Bazan / pływanie: 13:46 / T1: 2:09 / rower: 1:11:02 / T2: 1:29 / bieg: 42:23 / finisz: 2:10:49
Kategoria K25:
- Ola Grochowska / pływanie: 14:04 / T1: 2:45 / rower: 1:14:13 / T2: 1:13 / bieg: 47:31 / finisz: 2:19:46
- Natalia Bentkowska / pływanie: 15:39 / T1: 2:53 / rower: 1:18:25 / T2: 1:14 / bieg: 47:52 / finisz: 2:26:03
- Agata Włódarczak / pływanie: 16:13 / T1: 2:52 / rower: 1:19:55 / T2: 1:34 / bieg: 50:55 / finisz: 2:31:29
Kategoria K30:
- Natalia Bihun / pływanie: 16:24 / T1: 2:57 / rower: 1:12:19 / T2: 1:55 / bieg: 44:31 / finisz: 2:18:06
- Iga Kowalczyk / pływanie: 15:09 / T1: 2:27 / rower: 1:14:22 / T2: 1:16 / bieg: 46:26 / finisz: 2:19:40
- Monika Wojciechowska / pływanie: 19:10 / T1: 2:45 / rower: 1:18:36 / T2: 1:34 / bieg: 51:35 / finisz: 2:33:40
Kategoria K35:
- Katarzyna Jonio / pływanie: 17:10 / T1: 2:23 / rower: 1:16:12 / T2: 1:10 / bieg: 47:52 / finisz: 2:24:47
- Anna Nowak / pływanie: 18:28 / T1: 3:41 / rower: 1:20:29 / T2: 1:33 / bieg: 44:25 / finisz: 2:28:36
- Patrycja Bohdanowicz / pływanie: 17:11 / T1: 3:31 / rower: 1:18:43 / T2: 1:48 / bieg: 50:00 / finisz: 2:31:13
Kategoria K40:
- Monika Polkowska / pływanie: 18:01 / T1: 3:21 / rower: 1:21:50 / T2: 1:40 / bieg: 50:05 / finisz: 2:34:57
- Amelia Mika / pływanie: 19:35 / T1: 3:50 / rower: 1:20:29 / T2: 2:17 / bieg: 51:02 / finisz: 2:37:13
- Aleksandra Obiedzińska / pływanie: 15:55 / T1: 3:01 / rower: 1:20:06 / T2: 2:11 / bieg: 1:02:16 / finisz: 2:43:29
Kategoria K45:
- Joanna Rębiś / pływanie: 21:13 / T1: 3:51 / rower: 1:28:02 / T2: 2:02 / bieg: 46:45 / finisz: 2:41:53
- Aneta Łatanik / pływanie: 26:55 / T1: 5:43 / rower: 1:51:42 / T2: 2:56 / bieg: 1:09:51 / finisz: 3:37:07
Kategoria K50:
- Beata Jarmołowicz / pływanie: 20:23 / T1: 2:54 / rower: 1:16:06 / T2: 2:25 / bieg: 55:13 / finisz: 2:37:01
- Stanisława Ferko-Czajkowska / pływanie: 24:14 / T1: 3:21 / rower: 1:26:00 / T2: 1:58 / bieg: 59:27 / finisz: 2:55:00
- Katarzyna Balcerak / pływanie: 20:28 / T1: 4:34 / rower: 1:32:40 / T2: 2:37 / bieg: 1:06:00 / finisz: 3:06:19
Kategoria K60:
- Bożena Mateja / pływanie: 20:51 / T1: 3:25 / rower: 1:27:27 / T2: 1:58 / bieg: 50:59 / finisz: 2:44:40
Przemek Schenk
foto: materiały prywante