Wiadomości

Zawody w Sierakowie odwołane. Możliwy zwrot kasy

Kolejne zawody w Polsce z powodu COVID-19 znikają z tegorocznego kalendarza startowego. Padło na JBL Triathlon Sieraków.

W Polsce odwołano już kilka zawodów triathlonowych m.in.: 5150 Warsaw, Elemental Tri Serie w Blachowni oraz Grodzisku Mazowieckim, Triathlon Lwa, Tatraman oraz Frydman Triathlon. Tym razem przyszła pora na zawody w Sierakowie.

– Z ogromnym żalem pragniemy Was poinformować, że w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać imprezę JBL Triathlon Sieraków – piszą organizatorzy w oświadczeniu. – Była to dla nas bardzo ciężka decyzja, ale jest ona podyktowana troską o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, a także ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi związanymi z niemożnością uzyskania wymaganych zgód i pozwoleń na organizację imprezy – czytamy.

Opcje dla zawodników

Organizatorzy przewidzieli trzy opcje dla zawodników, którzy wnieśli już opłaty startowe. Możliwe jest przeniesienie jej na przyszły rok i start w 2021 roku lub przeniesienie na inną osobę i jej udział w zawodach. Trzecią opcją jest całkowity zwrot wpisowego.

– W związku z faktem, iż ponieśliśmy już część kosztów związanych z organizacją tegorocznej imprezy, zależy nam i o to też chcielibyśmy Was prosić, aby jak największa część osób zdecydowała się na pierwsze rozwiązanie i przeniesienie wpisowego na kolejny sezon – apelują organizatorzy. – Żeby wyjść Wam naprzeciw i jednak zmotywować Was do wspólnej aktywności przygotowaliśmy kilka inicjatyw, dzięki którym będziecie mogli w weekend planowanych imprez wykonać swój triathlon, zachęcić innych do sportu i tym samym wesprzeć z nami szczytny cel. Wszystkie osoby, które zdecydują się na przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok, będą mogły wziąć udział w triathlonowym wyzwaniu online. Podczas niego nie tylko będzie można otrzymać tegoroczne medale, ale także zawalczyć o nagrody od naszego sponsora – JBL. Dodatkowo bez względu na Waszą decyzję odnośnie opłaty startowej, wszystkich zapraszamy do wspólnej akcji charytatywnej, która obejmie cały cykl Ciech Tri Tour. Szczegóły dotyczące naszych inicjatyw online, będą dostępne już wkrótce na dedykowanej stronie. Uważamy, że tylko łącząc siły w tej ciężkiej sytuacji, będziemy mogli wspólnie odnieść sukces zarówno na polu sportowym, jak i społecznym. Prosimy o dokonanie przez Was wyboru najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku – piszą.

Co zrobić w przypadku wyboru opcji?

– Wszystkie osoby, które chcą otrzymać zwrot lub przepisać pakiet na inną osobę prosimy o email na adres : zwroty@tritour.com.pl. Osoby, które są zainteresowane przeniesieniem opłaty na przyszły rok prosimy o e-mail na adres JBL2021@tritour.com.pl – tłumaczą organizatorzy.

Decyzje odnośnie organizacji JBL Super League Triathlon Poznań oraz Triathlon Szczecin zostaną przekazane przez organizatorów do 15 maja.

Przemysław Schenk
foto: JBL Triathlon Sieraków/FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X