Wiadomości

Zmiana terminu MP w duathlonie

LOTTO Duathlon Energy Rumia 2020 zamiast na wiosnę, planowane jest jesienią.

Pierwotnie impreza miała odbyć się 26.04.2020. Nowym terminem zawodów została data 11.10.2020 (niedziela).
– Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, z którą musieliśmy się zmierzyć już teraz. Zdajemy sobie sprawę, że pandemia pokrzyżowała plany startowe nie tylko nam, ale przede wszystkim zawodnikom, dla których chcieliśmy po raz czwarty zorganizować to wydarzenie – piszą w specjalnym komunikacie organizatorzy.

Propozycje dla zawodników

W związku ze zmianą terminu wniesione przez uczestników opłaty startowe na zawody zostaną automatycznie przeniesione na nowy termin imprezy. Jeśli ten nie będzie odpowiadał, to każdy będzie mógł skorzystać z jednej z trzech poniższych propozycji.

  • Można przenieść pakiet startowy do wysokości wniesionej opłaty na inną imprezę organizowaną w 2020 roku przez Energy Events. Organizatorzy wierzą, że inne imprezy jeszcze się odbędą, dlatego dają możliwość przeniesienia wpisowego na imprezę dostępną w systemie zapisów na stronie www.TimeRecords.pl. Termin na skorzystanie z tej opcji upływa zawsze 14 dni przed dowolnymi zawodami organizowanymi przez Energy Events.

  • Kolejną propozycją jest przeniesienie opłaty startowej na imprezę w Rumi w 2021 roku. W tej chwili nie jest znany jeszcze termin zawodów w przyszłym sezonie, ale zakłada się, że podobnie jak w ostatnich latach będzie to wiosna. Niezależnie od wysokości opłaty startowej w przyszłym roku skorzystanie z opcji przeniesienia opłaty daje Wam gwarancję startu w zawodach, bez dopłacania różnicy w opłatach pomiędzy tymi latami. Termin na decyzję w sprawie przeniesienia opłaty startowej zawodnicy mają do 25 września 2020 roku do godziny 23:59.

  • Ostatnią opcją jest wsparcie organizatorów i pozostawienie opłaty jako datek (UKS Tri-Team Rumia i Energy Events).

    Dodatkowo wszystkim zawodnikom przysługuje możliwość bezpłatnego przeniesienia opłaty startowej na inną osobę. Ta opcja jest zawsze możliwa do 14 dni przed imprezą. Wszelkie prośby dotyczące zmian lub wyboru odpowiedniej opcji można kierować na adres biuro@EnergyEvents.pl.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X