Wiadomości

Melvit partnerem Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw!

Melvit, producent zdrowej żywności został partnerem zawodów IRONMAN organizowanych w Warszawie. Lider firm w sektorze zbożowym zapewni każdemu z uczestników Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw smaczny, pełnowartościowy posiłek.

Doświadczonych triathlonistów nie trzeba przekonywać, jak ważnym elementem przygotowań do startu oraz już samej rywalizacji na trasie jest prawidłowe odżywianie. W trakcie tegorocznych zawodów Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw uczestnicy zmagań, będą mogli bliżej poznać produkty firmy Melvit. Dla każdego uczestnika Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw przygotowany zostanie zdrowy, zbilansowany posiłek, który powstał pod ścisłym nadzorem dietetyka.

Triathlonista świadomym konsumentem

​Ideą firmy Melvit jest dostarczanie produktów zdrowych, nieprzetworzonych, będących bogactwem natury i mających pozytywny wpływ na organizm.

– Triathloniści to świadomi konsumenci, którzy z rozwagą dobierają produkty spożywcze do swojej codziennej diety – podkreśla Maria Rzewnicka, Dyrektor ds. Marketingu i Opakowań Melvit S.A. – Stawiają na jakość, naturalność i wartości odżywcze, a takie właśnie są produkty Melvit. Stąd nasza decyzja o współpracy z IRONMAN Poland. Dzięki wspólnym działaniom chcemy pokazać zawodnikom jak połączyć zdrową dietę ze smakiem, bo zdrowa kuchnia może być naprawdę bardzo różnorodna i ciekawa – zaznacza Maria Rzewnicka.

Wizytówka firmy

Spółka Melvit S.A. powstała w 1998 roku, obecnie jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w sektorze zbożowym. Atutem przedsiębiorstwa bez wątpienia jest fakt posiadania własnej kaszarni, płatkarni oraz gospodarstwa rolnego. Produkty firmy Melvit są podstawą diety korzystnej dla zdrowia. W ofercie znajduje się ponad 150 pozycji stworzonych na bazie składników najwyższej jakości, zawierających wiele wartości odżywczych i minerałów. Gama produktów jest stale poszerzana o kolejne nowości.

Pracownicy firmy startują w tri

Melvit nie tylko dostarcza zdrowe posiłki, ale również zachęca własnych pracowników do sportowej aktywności. W trakcie Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, kibice z pewnością dostrzegą triathlonistów z MelvitTeam.

– Odżywianie to czwarta dyscyplina triathlonu. Dlatego z przyjemnością podjęliśmy współpracę z firmą Melvit – mówi Michał Drelich, dyrektor Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw. – Zależy nam by uczestnicy Citi Handlowy 70.3 Warsaw otrzymywali produkty najwyższej jakości, stąd decyzja o dołączeniu firmy Melvit do grona naszych partnerów. Dodatkowo cieszymy się, że bardzo liczna grupa uczestników z zagranicy, która wystartuje w Warszawie, będzie miała okazję poznać lidera w segmencie produktów zbożowych w Polsce – podkreśla dyrektor IRONMAN Poland.​

W Multimedialnym Parku Fontann, gdzie zlokalizowana będzie miasteczko triathlonowe oraz meta zawodów Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, zawodnicy będą mieli okazję spróbować: mieszanek Trendy Lunch oraz pysznych owsianek, przygotowanych przez świetnego szefa kuchni. Produkty firmy Melvit będą dostępne dla triathlonistów już w sobotę w ramach Welcome Banquet oraz w niedzielę w strefie Expo.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X