Prezentujemy zawody Lotto Triathlon Energy w Chełmży za pomocą ciekawych ujęć.

Po zażartej walce na 1/2IM najszybszy okazał się Piotr Ciemielewski. Zawodnik z Torunia pokonał trasę, z czasem 4:28:03. Podium uzupełnili Marcin Rodziewicz (4:29:35) oraz Igor Zalewski (4:35:04). Na metę dotarło pięć zawodniczek. Najszybszą z nich była Monika Polkowska. Pojawiła się na mecie, z czasem 5:54:58. Wyprzedziła Karolina Napiórkowską (6:04:14) oraz Roksanę Orzyszek (6:10:18).

Na dystansie 1/4IM Sebastian Najmowicz wbiegł na metę, z czasem 2:03:19. Wyprzedził Roberta Wojnara (2:14:42) oraz Łukasza Kałdowskiego (2:17:33). Najszybszą zawodniczką okazała się Emilia Graban, która zameldowała się na mecie, z wynikiem 30:16. Była szybsza od Izabeli Wujkowskiej o 17 sekund. Podium uzupełnił Joanna Szablińska (2:31:30).

Angelika Kowalska ponownie pokazała się z dobrej strony, tym razem wygrywając w Chełmży na 1/8IM. Zawodniczka TRISPACE/TREK pokonała trasę z czasem 1:11:57. Wyprzedziła Annę Andrałojć (1:14:14) oraz Weronikę Tylak (1:20:30). Najszybszym zawodnikiem tego dystansu okazał się Wojciech Kopyciński, któremu pokonanie trasy zajęło 1:02:11. Wyprzedził Jakuba Sawiełajca (1:03:32) oraz Jakuba Rucińskiego (1:03:50).