Wiadomości

Drużyna Reszty Świata odsłania karty przed Pucharem Collinsa

Poznaliśmy brakujących zawodników w teamach Europy i USA. Więc przyszła też pora na Resztę Świata.

Erin Baker i Craig Alexander ujawnili wybory do uzupełnienia składu. Padło na Florę Duffy, Vittorię Lopes, Haydena Wilde’a oraz Aarona Royle’a.

Posiadanie Flory Duffy w Team International bez wątpienia wzbudzi strach w innych zespołach. Obecna zdobywczyni złotego medalu olimpijskiego i Wspólnoty Narodów jest siłą, z którą należy się liczyć. Nie możemy się doczekać, gdy zobaczymy ją z dumą noszącą zielono-żółty strój International. Vittoria Lopes będzie pierwszą brazylijską zawodniczką, która weźmie udział w Collins Cup. Jej niesamowite występy w PTO Canadian Open, a także jej rekord w serii World Triathlon sprawią, że doskonale sprawdzi się w szybkim i wściekłym tempie wyścigowym, które widzimy podczas Collins Cup – skomentowała wybór Erin Baker.

Podobnie jak w przypadku naszych kobiet, chcieliśmy szybko dokonać wyboru. Hayden Wilde był w formie w zawodach World Triathlon, a dzięki jego wszechstronności przeniesie się to dobrze na średni dystans. Aaron Royle nie pozwolił, aby jego wejście w ostatniej chwili do turnieju PTO Canadian Open poszło na marne. Jego występ z klasą na ułożonym boisku pokazał Erin i mnie, że jest w świetnej formie i zasługuje na szansę – dodał Craig Alexander.

Pełny skład drużyny Reszty Świata

Paula Findlay (CAN)

Ashleigh Gentle (AUS)

Tamara Jewett (CAN)

Ellie Salthouse (AUS)

Flora Duffy (BER)

Vittoria Lopes (BRA)

Lionel Sanders (CAN)

Braden Currie (NZL)

Hayden Wilde (NZL)

Aaron Royle (AUS)

Max Neumann (AUS)

Jackson Laundry (CAN)

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X