Wiadomości

Collins Cup: Znamy cały skład drużyny USA

W zeszłym tygodniu poznaliśmy pierwsze powołania PTO do drużyn przed tegoroczną edycją Collins Cup. Teraz kapitanowie zespołu USA dokonali uzupełnień.

Julie Moss oraz Dave Scott postanowili jako pierwsi odkryć resztę kart. Do drużyny dołączyli: Sophie Watts, Sara True, Jason West oraz Ben Kanute.

Wybierając Watts, True West i Kanute, dodaliśmy dodatkową siłę ognia do Team US. W Jasonie mamy sportowca, który w tym roku odpalił i zaczął pokazywać potencjał świetnym występem w Chattanooga, gdzie zdobył 98 punktów w światowym rankingu PTO. Ben Kanute jest weteranem Collins Cup, osiągając czwarty najlepszy czas podczas zeszłorocznej imprezy. Rozumie presję, która pojawia się, gdy przywdziewasz gwiazdy i paski. Wiemy, że jest człowiekiem przygotowanym do bitwy – mówił Dave Scott.

To była trudna decyzja przy wyborze naszych kapitanów, ponieważ było wielu zasłużonych sportowców. Sophie Watts wykazała się nie tylko konsekwencją, ale także zaciekłą determinacją, która dobrze nadaje się do bycia częścią Team US. Jej siła w biegu uczyni z niej budzącego postrach przeciwnika w Šamorín. Co mogę powiedzieć o Sarah True? Wracając z urlopu macierzyńskiego i kontuzji, miała w tym roku dwa wyścigi i zdobyła średnio 103 pkt. Jako była olimpijka ma szybkość, siłę i odwagę, by rzucić wyzwanie każdemu sportowcowi w The Collins Cup – dodała Julie Moss.

Pełny skład zespołu USA

Taylor Knibb

Skye Moench

Chelsea Sodaro

Jackie Hering

Sara True

Sophie Watts

Matt Hanson

Sam Long

Rudy Von Berg

Chris Leiferman

Jason West

Ben Kanute

Przemek Schenk
źródło: materiały prasowe
foto: PTO

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X