Wiadomości

3 edycja Triathlove Bory Tucholskie Cekcyn nadchodzi wielkimi krokami

Zawodnicy już w pierwszy weekend sierpnia będą mieli okazję wystartować w trzeciej edycji zawodów Triathlove Bory Tucholskie Cekcyn.

Zawody są zaplanowane na 6 sierpnia. Triathloniści powalczą na dystansach: 1/8 IM lub 1/4 IM. Zaplanowany jest też wyścig sztafet na dystansie ¼ IM. Ta kameralna impreza została dostrzeżona przez triathlonistów i uznana za najlepszą do 500 osób w plebiscycie TriathlonLife.pl.

Dbanie o każdy detal

W kolejny weekend będzie można przekonać się, co wpłynęło na tą opinię. Jak podkreślają organizatorzy – od pierwszej edycji z wielkim zaangażowaniem dbają o każdy detal, na który mogą mieć wpływ. Priorytetowe jest oczywiście bezpieczeństwo zawodników i dobre przygotowanie od strony technicznej. Kluczową rolę gra też przyjazna atmosfera, rozrywki dla dzieci, osławiona już, bogata strefa finishera a także atrakcyjne nagrody za najwyższe miejsca oraz te, które można wygrać w loterii. Pomysłodawca i organizator  – Wojciech Drewczyński, kontynuuje kolejny rok własną wizję spotkania triathlonowego i zachęca niezdecydowanych do zapisania się na listę startową.

– Wybierając naszą imprezę, możecie być pewni życzliwego przyjęcia przez cały czas jej trwania. Dwa poprzednie lata utwierdziły nas w przekonaniu, że formuła zawodów, jaką proponujemy, spotkała się z pozytywnym odbiorem. Dlatego powielamy ją również w tym roku. Dla bezpieczeństwa i wygody zawodników, poprawiliśmy i poszerzyliśmy strefę zmian. Aktualnie prężnie działamy, aby zadbać o każdy szczegół i zapewnić dobry start, przeżycia i wspomnienia każdemu uczestnikowi – mówi Wojciech Drewczyński.

Przyroda pomaga

Bezsprzecznym atutem tej imprezy są piękne warunki przyrody, przy których odbywa się sportowa rywalizacja.

– Naszym działaniom pomagają bezsprzecznie piękne warunki przyrody Borów Tucholskich. Na zawodników poza urokliwym, czystym Jeziorem Wielkim Cekcyńskim, czeka trasa kolarska i biegowa wzdłuż lasów. Piękna plaża wraz z możliwością kąpieli będzie też dostępna dla wszystkich towarzyszących kibiców. A najmłodsi będą mieli możliwość dobrej zabawy na dmuchańcach i zabawach konkursowych towarzyszących imprezie – dodaje Drewczyński.

Czasu na zapisanie się pozostało niewiele, bo już 2 sierpnia listy startowe zostaną zamknięte. Dlatego organizatorzy zachęcają do zapisów. Dostępne są TUTAJ.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X