Wiadomości

5150 Warsaw Triathlon odwołany

5150 Warsaw Triathlon zostaje przełożony. Czekamy na nowy termin imprezy.

Dzisiaj usłyszeliśmy kolejne niepokojące wieści. IRONMAN Niemcy został odwołany, a Mistrzostwa Polski w duathlonie w Rumi zostały przełożone. Teraz padło na 5150 Warsaw Triathlon. Z tego względu organizatorzy wystosowali specjalny komunikat.

– W imieniu zespołu organizacyjnego, informujemy o zmianie daty zawodów, zaplanowanych dotychczas na 14 czerwca 2020 roku. Trwają obecnie prace nad ustaleniem nowego terminu rywalizacji – czytamy w komunikacie. – W związku z pandemią COVID-19 chcemy zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich członków naszej społeczności. Na bieżąco śledzimy i przestrzegamy zaleceń instytucji zdrowia publicznego i władz lokalnych. W tej chwili zmuszeni jesteśmy potwierdzić, że IRONMAN 5150 Warsaw 2020 nie może odbyć się zgodnie z planem 14 czerwca 2020 roku. Zdajemy sobie sprawę, że ta decyzja z powodu, wyżej wspomnianych, nieprzewidzianych wydarzeń może być rozczarowaniem. Dziękujemy za zrozumienie – piszą organizatorzy.

Niestety takich informacji z każdym dniem może być więcej. Jednak najważniejsze jest, żebyśmy w tej trudnej sytuacji zachowali rozsądek.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. Najlepsze jest to, że organizatorzy chcą zrzucić konsekwencję odwołania swoich zawodów na zawodników. Nie dają możliwości odebrania opłaty za pakiet startowy. Zasłaniają się regulaminem. Budowali przez lata pozytywną markę, a w ciągu jednego dnia zasługują na miano drobnych cwaniaczków…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X