Wiadomości

Wystartuj w Stoneman Triathlon

Już pod koniec czerwca rozpocznie się pierwsza edycja cyklu Stoneman Triathlon 2022. To wyjątkowe połączenie rodzinnej atmosfery i rywalizacji sportowej.

StoneMan Triathlon to cykl imprez triathlonowych dla całych rodzin, który odbywa się na Kaszubach, w województwie pomorskim. Organizatorzy łączą sportowe emocje i rodzinny klimat. Te zawody to pomysł na wyjątkowy dzień dla całej rodziny. Rodzice mogą ścigać się w profesjonalnie przygotowanym wyścigu. Trasy są bardzo dobrze oznaczone i zabezpieczone, a drogi świetnej jakości. Prowadzą po pięknych kaszubskich terenach. Dzieciaki w tym czasie mogą kibicować, a także spędzać czas aktywnie, korzystając z przygotowanych atrakcji.

Jeszcze zapłacisz połowę 

Można jeszcze skorzystaj ze specjalnej promocji -50% (tylko do 22.05) i zapisać się na zawody w Pucku. Warto dodać, że wyścigi dla dzieci i młodzieży są darmowe, a nagrody dostają wszyscy uczestnicy (limit 300 osób). Po wyścigu triathlonowym na głównych dystansach (MINI/ SPRINT/ MEGA) rodzice/uczestnicy kibicują najmłodszym zawodnikom podczas głównych atrakcji, jakimi są:

  • KIDS RUN

  • AQUATHLON

Czym jest Stoneman Triathlon?

Jest to cykl imprez, w których rywalizacja dorosłych i dzieci/ młodzieży nie odbywa się jednocześnie. Dzieciaki startują po wyścigach dla dorosłych, po trasie otoczonej tłumem kibiców i finiszują w tym samym miejscu, co dorośli. Wyścigi dla najmłodszych są darmowe. Każdy uczestnik nagrodzony zostaje medalem oraz workiem z upominkami od sponsorów. Dla zawodników i ich rodzin zawsze czeka pyszny posiłek oraz losowanie kilkudziesięciu nagród niespodzianek. Organizatorzy zdają sobie sprawę, że treningi triathlonistów skracają możliwości spędzania czasu z rodziną. Dlatego intencją jest uczynienie z zawodów – wydarzeniem rodzinnym, pełnego wsparcia, uśmiechu i pozytywnej atmosfery.

Zawody odbywają się w trzech lokalizacjach:

  • Zoeller Tech StoneMan Triathlon Puck 26.06.2022
  • Luk-Connect StoneMan Triathlon Szemud 24.07.2022
  • Porta StoneMan Triathlon Wejherowo 13.08.2022

Dystansie i formuła zawodów

Podczas każdej edycji organizujemy wyścigi dla dzieci i młodzieży:

  • KIDS RUN (~200 m biegu) – wiek: 3-7 lat
  • AQUATHLON (~150 m pływania po płytkiej wodzie + ~500 m biegu) zamiennie z biegiem na ~1 km w zależności od lokalizacji zawodów — wiek: 8-15 lat.

DYSTANSE GŁÓWNE:

  • MINI (200 m pływania – 8 km jazdy na rowerze – 2 km biegu),
  • SPRINT (750 m pływania – 20 km jazdy na rowerze – 5 km biegu),
  • STANDARD (1500 m pływania – 40 km jazdy na rowerze – 10 km biegu).

Każde startujące dziecko bierze udział w zawodach całkowicie bezpłatnie. Nie ma przegranych, na mecie nagradzany jest każdy młody uczestnik!

Podczas całej imprezy równolegle odbywa się festyn. Zawodnicy, po wysiłku uzupełniają kalorie smakołykami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich (zupa, kilka rodzajów ciasta, chleb ze smalcem i inne)! Zapisy prowadzone tutaj.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X