Wiadomości

Wybuch euforii w Borach Tucholskich

Ostatnimi laureatami Plebiscytu TriathlonLife.pl byli organizatorzy TriathLove Bory Tucholskie, którzy wygrali w kategorii “Impreza poniżej 500 osób”.

Rywalizacja w tej kategorii trwała niemal do ostatniego momentu. Apetyt na wygraną miała jeszcze impreza Lotto Triathlon Energy w Gniewinie i Triathlon w Zimnej Wodzie. Ostatecznie na laureata głosowało 2912 osób, na Zimną Wodę 2599, a na Gniewino 2414.

Od rodzinnego triathlonu do wygranej w Plebiscycie

Organizatorzy TriathLove zaczynali jako rodzinny triathlon. Dzięki dużemu zainteresowaniu wydarzenie przerodziło się w atrakcyjne zawody, co zaowocowało m.in.: wygraną w Plebiscycie TriathlonLife.pl. O tym, że w ekipie jest świetna atmosfera świadczy fakt, że na rozmowę podczas gali połączyła się z nami grupa, która rozpoczęła spotkanie online od okrzyku: TRIATHLOVE. Była moc!

– Na pewno w tym roku odbędą się zawody. Mamy ustaloną datę – 6 sierpnia. W poniedziałek (6 marca – dop. red.) uruchamiamy zapisy. To jest bardzo ważne. Sama formuła imprezy sprawdziła się. Możemy zaprosić nie tylko zawodników, ale też ich rodziny. Cieszymy się, że możemy zapewnić żonom, dzieciom i wszystkim innym różne atrakcje. Taka jest nasza idea. Chcemy profesjonalnie zorganizować dobre ściganie, ale żeby obok nas byli nasi bliscy – mówił jeden z organizatorów.

– To jest czas dla rodziny, integracji i odskoczni od codziennych obowiązków. Do tego dzieci zarażają się tym sportowym bakcylem, obserwując postawę rodziców – dodawali kolejni członkowie ekipy TriathLove.

Warto zaznaczyć, że z prowadzącym rozmawiała grupa 14 osób, w tym dzieci. Można było poczuć namiastkę atmosfery, która panuje podczas TriathLove Bory Tucholskie.  

Zapisy na zawody dostępne TUTAJ

Cała gala dostępna TUTAJ

Opracował: Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X