Wiadomości

Wiemy, co z wpisowym za Cross Duathlon Gdańsk

Zawody miały odbyć się 7 listopada. Niestety zostały odwołane z powodu aktualnej sytuacji w kraju. Co z opłatą startową?

– W najbliższych dniach rozpoczniemy procedurę zwrotu opłaty wpisowej uczestnikom znajdującym się na liście startowej. Szczegółowe informacje podamy w osobnym komunikacie – informowali organizatorzy kilka dni temu, kiedy podano informację o odwołaniu zawodów.

Teraz znamy więcej szczegółów nt. wpisowego uczestników. Organizatorzy proponują dwie opcje w tej kwestii dla zawodników.

Całkowity zwrot wpisowego

W celu odzyskania pełnej opłaty startowej powinien wysłać maila do 13.11.2020 (piątek) na adres: adres info@triathlongdansk.eu. Co powinno się znaleźć w tej wiadomości? Imię i nazwisko. Jednak należy pamiętać, że mail musi zostać wysłany z tego samego adresu, z którego rejestrował się na zawody dany zawodnik. Wpłacona kwota zostanie automatycznie zwrócona na ten sam numer konta, z którego została uiszczona opłata.

Co organizatorzy proponują dla zawodników, którzy nie zdecydują się na tę możliwość?

Trening wirtualny i pakiet startowy

Drugą możliwością jest udział w treningu wirtualnym. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pakiety, który zawiera czapkę do biegania z grafiką Cross Duathlon Gdańsk oraz medal.

Co należy zrobić, aby skorzystać z tej opcji? Przede wszystkim  organizator przyjmuje zgłoszenia zawodników do 13.11.2020 (piątek). Deklarację udziału w wirtualnym treningu należy wysłać na adres: info@triathlongdansk.eu. Przy tym trzeba podać swoje imię i nazwisko, z dopiskiem “Biorę udział w treningu wirtualnym”. Osoby, które zdecydują się na takie rozwiązanie, otrzymają od nas zwrot części opłaty wpisowej na zawody, czyli 30 złotych. Potem zadaniem uczestników będzie pokonanie dystansu co najmniej 10 kilometrów biegiem oraz 12 km jazdą na rowerze. Trening może odbyć się w dwóch różnych dniach. Po wykonaniu całego treningu uczestnik powinien przesłać potwierdzenie tego faktu w postaci zrzutu ekranu z aplikacji rejestrującej pokonany dystans na adres info@triathlongdansk.eu wraz z danymi adresowymi niezbędnymi do wysyłki pakietu finiszera.


Do kiedy należy to zrobić? Organizator wyznaczył nieprzekraczalny termin nadsyłania potwierdzeń zaliczenia treningu na 30.11.2020 r.

Przemek Schenk
foto: Triathlon Gdańsk FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również
Close
Back to top button