Rozmowa

TriathLove. Podsumowanie tegorocznej imprezy i plany 2022

Jacek Kryger, współorganizator TriathLove dzieli się wrażeniami po drugiej edycji imprezy i już zapowiada trzecią.

Za Wami druga odsłona imprezy. Z czego jesteście najbardziej zadowoleni, a co jeszcze chcielibyście poprawić?
Uśmiechy uczestników to dla nas sprawa nadrzędna. Radosne twarze na mecie, podziękowania, gratulacje pozytywne komentarze w  mediach społecznościowych… Serce rośnie, bo przecież właśnie na to ciężko pracowaliśmy. Rodzinna atmosfera TriathLove, zabawy i atrakcje dla dzieci, strefa finiszera otwarta dosłownie dla wszystkich, na koniec losowania wartościowych nagród. 

Co poprawić ? Nawierzchnia rowerowa nie jest zbyt równa, ale pracujemy nad tym. Już mamy deklaracje właz o remoncie. Rowery następnym razem może trzeba będzie troszkę szerzej rozwiesić, popracować jeszcze nad strefami nawrotowymi, znajdzie się jeszcze kilka detali do poprawy, które zauważyliśmy jako organizator. Ale damy radę, zrobimy wszystko, aby  trzecia edycja była na jeszcze wyższym poziomie.


Oprócz dobrej atmosfery nie zabrakło także rywalizacji na najwyższym poziomie. Jak udało Wam się zaprosić do startu Łukasza i Igora?

Co do zawodników, bardzo, bardzo dziękujemy Wszystkim uczestnikom TriathLove,super, że byliście z nami. Nikogo jednak indywidualnie nie zapraszaliśmy. A Igor Siódmiak wybrał nasz triathlon już drugi raz. Dzięki Igor i gratulujemy wygranej.

Czy Waszą imprezę można już wpisać na stałe do kalendarza triathlonowego?

Już na TriathLove musieliśmy składać obietnice uczestnikom, że na pewno będzie trzecia edycja. Od samych zawodników usłyszeliśmy wiele deklaracji … „za rok jestem ” „za rok jesteśmy większą grupą”. Odpowiadając krótko, tak  bardzo  chcemy zorganizować trzecią edycję TriathLove. Jesteśmy coraz bardziej niezależni organizacyjne, a nasze plany są długoterminowe i zakładają cykliczność imprezy.

Czy znana jest już data imprezy w przyszłym roku?

Tak potwierdzamy planujemy trzecią edycję, celujemy w datę 6 sierpnia 2022r.


Jak duża grupa osób pracuje z Wami nad organizacją imprezy?

Odpowiem tak: Ada z Wojtkiem pomysłodawcą, głównym organizatorem TriathLove Cekcyn Bory Tucholskie, mają chyba jakiś dar przyciągania wspaniałych ludzi. Ponad 20 osobowe grono przyjaciół zupełnie bezinteresownie wykonało mega ciężką pracę na organizacją i obsługą triathlonu.

Dziękujemy Wam za pomoc, to nasz wspólny, można śmiało się pochwalić sukces. Pragnę koniecznie wspomnieć o sponsorach, którzy nas wspomogli nie tylko finansowo, ale i też osobiście w organizacji. Mam nadzieję, że zerkniecie choć chwilkę na loga podmiotów, które wspierają sport. Może Warto korzystać z ich ofert. Wybaczcie, że wszystko brzmi och i ach ale … naprawdę tak się czujemy po zakończonej edycji TriathLove 2021.

Zapraszam wszystkich do obszernych foto relacji na FB Triathlove  https://www.facebook.com/TriathLove i zapoznania się z niektórymi komentarzami uczestników: https://www.facebook.com/TriathLove/photos/a.118855829887614/363669628739565/

Dawid Majakowski
Foto TriathLove

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również
Close
Back to top button
X