Wiadomości

Triathlon Polska Race już w sobotę! Naprawdę!

Pierwszy wyścig online organizatorów Triathlon Polska – Bydgoszcz Borówno. Wezmą w nim udział m.in.: Kacper Stępniak i Piotr Ławicki.

Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 18, 25.04 na platformie Rouvy. Zawodnicy będą mieli do pokonania segment kolarski o długości 15,71km. To będzie trasa szwajcarska z 343 metrami  przewyższenia. Udział jest darmowy. Każdy może wziąć udział i dobrze się bawić, a przy okazji sprawdzić aktualną predyspozycję. Do tego taka rywalizacja jest dodatkową  motywacją i formą rywalizacji, zwłaszcza w sytuacji, w której sezon jest niepewny i nie wiadomo, kiedy najbliższy start.

Dodatkowo konkurs dla uczestników

Dla najlepszego kolarza i najlepszej kolarki są nagrody. Dodatkowo będzie konkurs dla uczestników wyścigu. Co trzeba zrobić?
Wystarczy, że uczestnik zrobi sobie (lub ktoś jemu) zdjęcie podczas wyścigu i pokaże, jak wyciska z siebie siódme poty. Ukończy wyścig oraz wyśle organizatorom zdjęcie w wiadomości na FB lub Instagramie.
Co z tymi materiałami zrobią organizatorzy? Opublikują galerię ze wszystkimi przesłanymi przez zawodników zdjęciami, a najbardziej kreatywne i ‚polajkowane’ zdobędzie komplet kolarski ufundowany przez partnera organizatora zawodów – Bidony Tacx – bidonypro.pl.
Już teraz organizatorzy planują organizować to wydarzenie cyklicznie. Jednak kolejna edycja prawdopodobnie odbędzie się na Zwift.

Przemysław Schenk
foto: Ocean Lava Triathlon Polska

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X