Wiadomości

Rejestracja na Challenge Roth 2023 zamknięta w 90 sekund

Kultowe zawody w Roth pod szyldem Challenge Family należą do najbardziej popularnych w świecie triathlonu. Kolejnym tego dowodem było błyskawiczne zamknięcie rejestracji na edycję 2023.

W tym roku zawody Challenge Roth dostarczyły ogromnych emocji. Magnus Ditlev w znakomitym stylu wygrał, pokonując trasę wolniej o jedyne dziewięć sekund od rekordu trasy Jana Frodeno, który sam musiał na początku biegu zejść z trasy ze względu na odnowienie kontuzji Achillesa.

Wśród kobiet najszybsza okazała się Anne Haug, która od początku musiała gonić rywalki i w znakomitym stylu to uczyniła na biegu. Ostatecznie wbiegła na metę, z czasem 8:22:42. Na drugim miejscu zawody ukończyła Fenella Langridge (8:31:41). Trzecia była Judith Corachan (8:46:29).

Błyskawiczna rejestracja

To jest chyba marzenie każdego organizatora, aby rejestracja na jego zawody miała takie tempo jak w przypadku Challenge Roth. Tym razem organizatorzy poinformowali, że została zamknięta po 90 sekundach, co ich zaskoczyło, mimo że co roku limit zostaje osiągany w ciągu kilku minut.

– Jesteście totalnie szaleni!!! W 1:30 pakiety zostały wykupione. Dziękujemy za zaufanie i wiarę wChallenge Roth – powiedział dyrektor wyścigu Felix Walchshoefer. Poniżej cała wiadomość od zespołu Challenge Roth.

Kolejna edycja Challenge Roth odbędzie się 25 czerwca 2023 r. Wybrana liczba pakietów startowych będzie dostępna w późniejszym terminie. Zostaną one sprzedane 6 grudnia, podczas tradycyjnej akcji przedświątecznej. W tym czasie rejestracja otwarta zostanie ponownie, ale na krótko.

Przemek Schenk
źródło: tri-today
foto: Challenge Roth

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X