Podcasty

Po co nam sportowcom psycholog? PODCAST #8

Po co moim sportowcom psycholog, przecież nie mam wariatów – to jedno z pytań trenerów, z którym mierzy dr Daniel Krokosz, a który jest przekonany, że jedną z tajemnic sukcesu sportowca jest mocna głowa. Ale i nad nią trzeba pracować. Jak? O tym więcej w kolejnym podcaście TriathlonLife.pl

Dr Daniel Krokosz od wielu lat współpracuje ze sportowcami. Wielu z nich dzięki niemu odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. W rozmowie z TriathlonLife.pl PODCAST pada jedno z podstawowych pytań: Po co sportowcom psycholog? Odpowiedź wydaje się taka oczywista, ale taka nie jest. Tak jak nie jest oczywista rozmowa. Wiele ciekawych wskazówek, które pomogą nie tylko zawodowcom, ale także amatorom.

Przed rozmową zastanawiałem się czy można zbadać poziom stresy i czy można nad nim zapanować? Okazuje się, że tak. Metoda stosowana przez doktora Krokosza pomaga, tak jak mnie pomogła rozmowa z Danielem. Już wiem dlaczego od tylu już tygodni tak ciężko wyjść mi na trening i co muszę zrobić, aby to się zmieniło. 

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z dr Danielem Krokoszem, psychologiem sportowym.

Marcin Dybuk

Posłuchasz też na:

Anchor ;

Apple Podcasts;

Breaker;

Google Podcasts;

Overcast;

Pocket Casts;

Radio Public

Spotify

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close