Podcasty

Bright Inventions zaszczepia pracownikom triathlonowego wirusa #35

Michał Łukasiewicz założyciel i prezes międzynarodowej firmy Bright Inventions. Ale także triathlonista. Z nim i Bartoszem Banachem, zawodnikiem PRO rozmawiamy o tym, jak się zaszczepia triathlon pracownikom sektora IT.

Michał Łukasiewicz jest założycielem i prezesem firmy IT – Bright Inventions, która siedzibę ma w Gdańsku. Jest także triathlonistą. Najpierw było bieganie, które przerodziło się w pływanie, rower i bieganie. To był pierwszy krok. Drugi, to zaproszenie do wspólnej pasji pracowników.

Bartosz Banach, zawodnik PRO trenuje prezesa i pracowników. W 2021 roku sztafety i zawodnicy indywidualni z Bright Inventions wystartowali w dwóch imprezach, w Lotto Challenge Gdańsk i w Przechlewie. Podczas pierwszej imprezy musieli się zmierzyć z upałem, w drugiej z deszczem. Nie poddali się. Mało tego, kolejne osoby przyłączają się do treningów. W roku 2022 wystartuje ich jeszcze więcej. 

Firma Bright Invetions została sponsorem Plebiscytu Triathlonlife.pl 2021. Dzięki Michałowi mamy atrakcyjne nagrody dla najpopularniejszych zawodników, na których oddajecie i oddaliście głosy. Można powiedzieć, że zarówno prezes jak firma Bright Inventiona triathlonowego bakcyla połknęli na całego. I bardzo dobrze.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Michałem Łukasiewiczem i Bartoszem Banachem. 

Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. Próbujemy zrobic to samo w Aspire Systems, tez w Gdansku (Aspire Power Club). Challenge Gdansk bedzie nasze – przynajmniej jesli chodzi o ilosc sztafet 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X