Wiadomości

Przygotowaliśmy 777 informacji! Dziękujemy za 2019!

To było niesamowitych 365 dni! Każdy z nich przyniósł wiele emocji, które na długo pozostaną w pamięci. Wielu w Was poznaliśmy dzięki rozmowom, które przygotowaliśmy. Dziękujemy!

Drogie Triathlonistki, Drodzy Triathloniści

W 2019 roku działo się tak dużo, że nawet nie wiem kiedy przeminął. Dwanaście miesięcy temu byliśmy małym portalem, który stawiał pierwsze, odważne kroki. Teraz jesteśmy jednym z podstawowych źródeł informacji. W tym czasie przygotowaliśmy 777 informacji!!!

A dokładnie:

  • 416 wiadomości
  • 272 rozmowy
  • 51 poradników
  • 18 TOP
  • 8 podcastów
  • 6 recenzji filmów, które warto obejrzeć podczas “kręcenia” na trenażerze
  • 6 galerii

W tym czasie zmieniliśmy szatę graficzną strony, uruchomiliśmy FORUM oraz rozpoczęliśmy rozmawiać, czyli przygotowujemy podcasty.

Na Facebooku dołączyła do nas rzesza triathlonistek i triathlonistów. W sumie jest nas już tam 4509, tyle osób nas obserwuje, a lubi 4377. Pozostawiliście po sobie wyraźny ślad. Tysiące laików i komentarzy. Za każdy z nich dziękujemy Wam z całego serca.

Do był dobry 2019 rok! A jaki będzie 2020? Pracujemy już na kolejnymi projektami. Już niebawem pierwsze ujrzą światło dzienne.

25 kwietnia 2020 roku, w sobotę w dniu poprzedzającym Mistrzostwa Polski w duathlonie w Rumi planujemy konferencję, podczas której będziemy chcieli się spotkać z Wami i porozmawiać ze znanymi i lubianymi triathlonistami: zawodnikami, trenerami czy sponsorami. Ludźmi, którzy tak jak my tworzą społeczność triathlonową. Już dzisiaj zapraszamy Was na expo.

W 2020 roku życzymy Wam dużo zdrowia, jeszcze raz zdrowia i kolejny raz zdrowia. Resztę wypracujecie na treningach, a później wywalczycie podczas zawodów.

Do zobaczenia na metach wielu z nich.

Ze sportowym pozdrowieniem
Marcin Dybuk, założyciel i redaktor naczelny TriathlonLife.pl

Ps. Dla zwrócenia uwagi zdjęcie z Lotto Triathlon Energy w Lidzbarku, gdzie pierwszy raz stanąłem na podium w kategorii M40 J

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X