Wiadomości

Ostatni tydzień zapisów na Enea Żnin Triathlon!

To już ostatnia szansa na zapisanie się na nowe zawody przygotowywane przez organizatorów Enea Bydgoszcz Triathlon: największej multisportowej imprezy w Polsce!

Udział w zawodach zgłosiło już ponad 800 uczestników, którzy wystartują indywidualnie i sztafetowo. Enea Żnin Triathlon odbędzie się 29 maja w Cukrowni Żnin, spektakularnie zrewitalizowanej dawnej fabryce cukru, która obecnie funkcjonuje jako popularny, rodzinny obiekt hotelowy.

Zapisy są otwarte tylko do 22 maja do godziny 23:59 na stronie www.znintriathlon.pl

Enea Żnin Triathlon to zawody idealne na rozpoczęcie sezonu startowego lub debiut w triathlonie. 29 maja na zawodników czeka wydarzenie z wieloma atutami, z których najważniejsze to:

* Idealne warunki do ścigania i uzyskiwania nowych życiówek na bardzo szybkich trasach

* Wyjątkowy obiekt Cukrowni Żnin, zlokalizowany tuż nad Jeziorem Żnińskim Dużym, który zapewnia atrakcje dla zawodników i ich rodzin

* Doskonała lokalizacja Żnina i bezpośrednie sąsiedztwo trasy S5 sprawiają, że na start z Bydgoszczy można dojechać w 30 minut, a dojazd z Poznania zajmuje tylko godzinę!

Zawody odbędą się na trzech dystansach:

* 1/8 (475m pływania, 22,5 km jazdy rowerem, 5,25 km biegu)

* 1/4 (950m pływania, 45 km jazdy rowerem,10,55 km biegu)

* 1/2 (1900m pływania, 90km jazdy rowerem, 22,1 km biegu)

Uczestnicy mogą startować indywidualnie lub w 3-osobowych sztafetach.

Kibice i rodziny zawodników będą mogli liczyć na wiele atrakcji towarzyszących, w tym bezpłatne zawody biegowe dla dzieci oraz szereg animacji sportowych.

– Żnin ma wszystko, czego potrzebują triathloniści: świetną lokalizację, infrastrukturę i zaangażowany samorząd. Niesamowite wrażenie robi też zrewitalizowany obiekt Cukrowni Żnin, który od momentu otwarcia zaczął przyciągać gości z całego kraju, a także otworzył swoje podwoje przed sportowcami i ich rodzinami. Dlatego to właśnie w Żninie zdecydowaliśmy się zorganizować kolejne zawody triathlonowe w naszym portfolio opowiadają organizatorzy, Aleksander Skorecki i Jakub Kubiński

Enea Żnin Triathlon to także świetne przetarcie dla uczestników zawodów w Bydgoszczy.

Start w Żninie 29 maja 2022 pozwala uzyskać jeszcze więcej przyjemności z efektów pracy włożonej w przygotowania do sezonu. Nad obydwoma wydarzeniami patronat tytularny objęła firma Enea, a patronat medialny TriathlonLife.pl

Komplet informacji o zawodach oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.ZninTriathlon.pl

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X