Wiadomości

Lotto Challenge Gdańsk z nagrodą Race of the Year 2021

Lotto Challenge Gdańsk otrzymało nagrodę Race of the Year 2021 przyznawaną w ramach CHALLENGEFAMILY Awards.

Gdański triathlon uzyskał najwyższe wyróżnienie spośród 33 imprez odbywających się na czterech kontynentach w 27 krajach w ramach cyklu Challenge Family. Nagroda jest wynikiem ankiety wśród zawodników biorących udział w wyścigu oraz głosowania zawodników z całego świata na stronie www.challenge-family.com.

Odebranie wyróżnienia

Nagrodę z rąk prezydenta CHALLENGEFAMILY Zibiego Szlufcika przy okazji dorocznego spotkania dyrektorów CHALLENGEFAMILY, które odbyło się w Peguerze na Majorce odebrali Leszek Paszkowski, dyrektor Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz Adam Greczyło, dyrektor Lotto Challenge Gdańsk.

– Nagroda jest ukoronowaniem naszej prawie 10 letniej pracy przy organizacji triathlonu w Gdańsku, który dzięki wejściu do cyklu CHALLENGEFAMILY zyskał międzynarodową obsadę, a co za tym idzie również międzynarodowy rozgłos. Bardzo cieszę się, że udało nam się uzyskać to prestiżowe wyróżnienie – powiedział Leszek Paszkowski, dyrektor Gdańskiego Ośrodka Sportu.

Zadowolenia z nagrody nie krył również dyrektor imprezy Adam Greczyło.

– Ta nagroda to wyróżnienie dla wszystkich osób, które ciężko pracowały przez wiele miesięcy, aby ta impreza mogła się odbyć. Realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki naszemu partnerowi tytularnemu Totalizatorowi Sportowemu, właścicielowi marki LOTTO oraz miastu Gdańsk. Ono nam zaufało i pozwoliło zmienić gdański triathlon w Lotto Challenge Gdańsk.  Dziękuję również wszystkim partnerom i sponsorom, którzy przyczynili się do tego, że debiutancka impreza cyklu Challenge Family wyglądała właśnie tak. Wielkie podziękowanie dla zawodników i kibiców za wszystkie głosy oddane na nasze zawody.

Termin kolejnej odsłony

Druga edycja imprezy pod szyldem Challenge Family w Gdańsku zaplanowana jest na 18 i 19 czerwca 2022 roku. Nowością w planie imprezy będzie dystans olimpijski, który zostanie rozegrany w sobotę.

– Takie wyróżnienia tylko motywują nas do ciężkiej pracy. Już dzisiaj zapraszam na nasze zawody w czerwcu 2022 roku. Szykujemy kilka zmian, ale i niespodzianek, o których będziemy sukcesywnie informować w naszych mediach społecznościowych. Jedno jest pewne. Będziemy chcieli udowodnić, że nagroda Race of the Year 2021 nie została nam przyznana przypadkowo – kończy Adam Greczyło.

Zgłoszenia na zawody Challenge Gdańsk 2022 są już otwarte. Do 31 grudnia obowiązują najniższe opłaty startowe. Więcej informacji na stronie www.Challenge-Poland.com.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X