Wiadomości

Iza Sobańska z tytułem magistra

Kilka dni temu po czterech miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją mogła potruchtać. Jednak Iza Sobańska nie próżnowała przez ten czas wyłączenia z treningów oraz startów.

– Na razie spędzam czas z przyjaciółmi, rodziną i psem. Do tego wznawiam pisanie mojej pracy magisterskiej na wyższych obrotach, niż miało to miejsce przed urazem – mówiła Iza Sobańska w czerwcu w rozmowie z TriathlonLife.pl.
Na szczęście udało się jej napisać i oddać pracę magisterską. W ostatnich dniach skupiała się na nauce do piątkowej obrony. Jak poszło?

Obrona na 4,5!

– Sama obrona przebiegła szybko, sprawnie i ogólnie dobrze. Jak w większości takich sytuacji więcej było stresu, niż to było warte. Jeśli chodzi o dalsze kroki, to na tę chwilę nie decyduję się, ale nigdy nie mów nigdy. Zobaczymy, co przyniesie życie – powiedziała szczęśliwa Iza Sobańska Triathlonlife.pl od razu po wyjściu z uczelni.

Tym samym triathlonistka jest magistrem inżynierii produkcji, systemów zarządzania jakością. To upoważnia do pracy w branży spożywczej przy systemach zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Gratulujemy Izie udanej obrony oraz powolnego powrotu do treningów po niedawnej kontuzji.

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również
Close
Back to top button