Wiadomości

IRONMAN Poland i sportano.pl łączą siły

Sportano.pl, multibrandowy sklep sportowy został nowym oficjalnym sponsorem zawodów IRONMAN w Polsce. Umowa została zawarta na najbliższe 2 lata z opcją przedłużenia.

Firma została także sponsorem tytularnym zawodów Sprint Triathlon Gdynia, które są imprezą towarzyszącą Enea IRONMAN Gdynia. Współpraca pomiędzy sportano.pl a organizatorami zawodów IRONMAN Poland ma być wielowymiarowa i przyniesie wiele korzyści zarówno uczestnikom imprez, jak i kibicom.

sportano.pl to dla nas niezwykle cenny partner, który pozwoli nam wznieść się na jeszcze wyższy poziom. W ofercie sportano.pl znajdują się najlepsze produkty i marki dla triathlonistów. Wspólnie przygotowujemy między innymi Official Merchandise Store, który pojawi się na imprezach w Warszawie, Gdyni oraz Poznaniu. W maju, w warszawskim sklepie stacjonarnym sportano.pl odbędą się także dni otwarte dla triathlonistów z udziałem zaproszonych gości i licznymi promocjami na zakup sprzętu sportowego – mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

Zmiana nazwy zawodów

Na mocy umowy sportano.pl zostało sponsorem tytularnym zawodów na dystansie sprinterskim w Gdyni, a impreza zmieniła nazwę na Sprint Triathlon Gdynia powered by sportano.pl.

Z IRONMAN Poland markę sportano.pl łączą wspólne wartości – chcemy inspirować sportowców do wchodzenia na wyższy poziom i odkrywania nowych możliwości. Tak jak pasjonaci triathlonu, myślimy o naszych celach długofalowo. Dlatego wiążemy się z nowymi partnerami na więcej niż jeden sezon. Cieszymy się, że będziemy mieli już wkrótce możliwość przybliżenia naszej oferty zarówno w obszarze asortymentu, jak i profesjonalnego doradztwa zawodnikom i ich otoczeniu. Wierzymy, że Sprint Triathlon Gdynia powered by sportano.pl pozwoli poznać naszą markę i usługi pasjonatom w naszej części Europy – mówi Beata Dąbrowska, dyrektorka marketingu sportano.pl.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X