Wiadomości

Garmin Iron Time Trial 2020 – wirtualna rywalizacja

Kilka dni temu pojawiła się informacja o odwołaniu zawodów cyklu Garmin Iron Triathlon. Organizatorzy nie poddali się i postanowili zorganizować rywalizację wirtualną.

W dobie pandemii koronawirusa jest kilka opcji utrzymania dobrej formy. Niewątpliwie najbardziej nam wszystkim brakuje bezpośredniej rywalizacji. Organizatorzy cyklu Garmin Iron Triathlon wychodzą z inicjatywą, która chociaż w jakiś sposób zaspokoi głód rywalizacji.
Kolarskie ściganie na trenażerach SMART.

Ścigamy się już jutro!

Przygotowali propozycję, którą będzie etapówka pod nazwą Garmin Iron Time Trial 2020 przy użyciu aplikacji Rouvy. Wydarzenie będzie składać się z trzech wyścigów organizowanych dzień po dniu w terminie 6-8 maja 2020. Wszyscy posiadacze interaktywnych trenażerów będą mieli niepowtarzalną okazję do rywalizacji z innymi zawodnikami na trasach kolarskich, które poprowadzą zawodników przez najciekawsze tereny położone w okolicach trzech miast gospodarzy cyklu GIT – Stężycy (Kaszubski Park Krajobrazowy), Brodnicy (Brodnicki Park Krajobrazowy, czyli Kraina 101 Jezior) oraz Elbląga (Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej).

– Realne trasy zostały nagrane za pomocą kamery Garmin VIRB i na początku maja będziecie mieli okazję przenieść się do wirtualnej rzeczywistości na malownicze i ciekawe trasy, a także rywalizować z najlepszymi triathlonistami w Polsce – zapewniają organizatorzy. – Każda z tras będzie liczyła sobie około 30-36 kilometrów. Będzie pełna nie tylko cudownych widoków, ale także stromych podjazdów oraz krętych i szybkich zjazdów.

Wszystkie edycje będzie można śledzić na Facebooku Garmin Iron Triathlon, gdzie prowadzona będzie relacja live wraz z komentarzem. 

Jak wziąć udział?

Żeby wystartować w Garmin Iron Time Trial 2020 trzeba posiadać jeden z trenażerów SMART wymienionych w linku – https://tiny.pl/7m5dm. Należy ściągnąć aplikację Rouvy, która codziennie w terminie 6-8 maja, o godzinie 19:00 pozwoli rodzinie GIT na namiastkę rywalizacji w czasach pandemii.
Garmin Iron time trial “Krok po kroku’ – https://irontriathlon.pl/wp-content/uploads/2020/04/gitt2020_krokpokroku.pdf

Materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X