Wiadomości

Adrian Kostera angażuje się w WOŚP

W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować m.in.: zestaw pucharów od Adriana Kostery. To kolejny sportowiec, który postanowił wspomóc WOŚP.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że w WOŚP zaangażowała się Paulina Klimas, która postanowiła wystawiając na licytację możliwość wspólnego treningu z nią.

Kolejny raz zostałam poproszona przez Sztab WOŚP Nowy Staw o pomoc! Rok temu pięknie walczyliście o moją koszulkę, a w tym roku chciałabym się osobiście spotkać ze zwycięzcą licytacji na wspólnym treningu – pisała Paulina Klimas w mediach społecznościowych.

Ta licytacja jest dostępna pod TYM LINKIEM. Obecnie cena wynosi 810 złotych. Można licytować wspólny trening z Pauliną Klimas do 30 stycznia 2023 roku 15:14:48. Jak zaznacza się w opisie licytacji, termin i miejsce zostanie ustalony ze zwycięzcą, a na niego będzie czekać też dodatkowa mała niespodzianka od zawodniczki z zawodów.

Teraz WOŚP postanowił wspomóc Adrian Kostera

Gadżety na charytatywne aukcje

W ramach WOŚP licytujący będą mogli zdobyć koszulkę z zawodów swissultra. Aukcja z tym gadżetem potrwa do 12 lutego, a aktualna cena wynosi 1025 zł. Aukcja dostępna pod tym linkiem.

Można też licytować zestaw pucharów tego ultratriathlonisty. W jego skład wchodzą m.in.: wyróżnienie za projekt 100M100day, nagrodę za drugie miejsce na 5xIM  2021. Aktualna cena wynosi 1050 złotych, a licytacja dostępna pod tym linkiem potrwa do 10 lutego.

–  Jak każdego roku tak i teraz jestem dumny, że mogę wesprzeć jakoś Wielką Orkiestrę. I jestem jeszcze bardziej dumny gdy dowiedziałem się, że Nowalijka także wnosi w tym swój udział – pisał Adrian Kostera w mediach społecznościowych.

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne, triathlon.org

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X