Wiadomości

TriathlonLife.pl partnerem medialnym Challenge Gdańsk

Zdobądź pakiet startowy na Challenge Roth, Challenge Gdańsk lub jedną z imprez Lotto Triathlon Energy.

Najszybsza trasa na dystansie pełnym na świecie jest w niemieckim Roth. To tam Jan Frodeno w 2016 roku ustanowił rekord pokonując trasę w czasie 7:35:39. Warto podkreślić, że także inni zawodnicy „wykręcali” tam niesamowite czasy, a granica ośmiu godzin łamana była, aż 31 razy!

TOP 3 Challenge Roth

  • Jan Frodeno, GER, 2016; 7:35:39
  • Andreas Raelert, GER, 2011; 7:41:33
  • Sebastian Kienle, GER, 2019; 7:46:23

TUTAJ znajdziesz dokładną listę najszybszych z Roth.

Challenge Gdańsk równie szybkie?

Czy trasa w Gdańsku ma szansę stać się równie szybką i popularną w biciu rekordów, co ta u naszych zachodnich sąsiadów. Wprawdzie w Challenge Gdańsk zawodnicy będą rywalizować na dystansie o połowę krótszym, ale czy to coś przeszkadza w ustanawianiu świetnych wyników, grubo poniżej 4 godzin?

– Być może ktoś z czytelników TriathlonLife.pl przekona się czy trasa w Gdańsku jest równie szybka jak w Roth – mówi Marcin Dybuk, redaktor naczelny TriathlonLife.pl. – Jak to możliwe? Nasz portal został oficjalnym partnerem medialnym Challenge Gdańska. Z tej okazji przygotowaliśmy wspólnie z organizatorami zabawę.

– Do zdobycia są trzy pakiety startowe – wyjaśnia Adam Greczyło z Energy Events, współorganizatora gdańskiej imprezy. – Pierwszy na zawody w Challenge Roth 4 lipca 2021, który przekazała nam Challenge Family, drugi na Challenge Gdańsk 19-20 czerwca 2021 i trzecie na wybraną imprezę w ramach Lotto Triathlon Energy.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć jeden z pakietów?

Wystarczy podzielić się z nami historią związaną z triathlonem i odpowiedzieć na pytanie: Co Was kręci w triathlonie?

Maile z Waszymi historiami należy przesłać na marcin@TriathlonLife.pl Mile widziana objętość minimum 1800 znaków plus zdjęcie. Na Wasze prace czekamy do 6 stycznia, go godziny 23.59.

Uwaga!

Pakiet startowy do Roth to jest przepustka na imprezę, na która nie ma już miejsc, a organizatorzy przekazali nam możliwość wskazania jednego zawodnika lub zawodniczki, którzy będą mogli wziąć udział w imprezie. Jednak osoba, która otrzyma od organizatorów zabawy taką możliwość będzie musiała zapłacić 599 euro za pakiet. Pakiety w Gdańsku i na wybraną imprezę Lotto Triathlon Energy są bezpłatne.

Dawid Majakowski

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X