Wiadomości

Triathlon Przechlewo z nowym organizatorem

Nastąpiły roszady w środowisku organizatorów imprez triathlonowych. Od 10 edycji Triathlon Przechlewo będzie organizowany pod nowym szyldem.

O całej sytuacji poinformował dotychczasowy organizator zawodów w Przechlewie, które odbywają się od 2013 roku, Paweł Nowak.

Dziś przyszedł czas na zmiany. Wszystko się dynamicznie zmienia wokół nas. Obecnie muszę przede wszystkim zatroszczyć się o firmę i spokojną przyszłość pracowników. Bardzo się cieszę, że przekazuję “moje dziecko” w bardzo dobre, przyjacielskie ręce. Niczym w sztafecie, przekazujemy pałeczkę organizacji Triathlonu Przechlewo przyjaciołom z Tripaki, która powstała w sumie również przy naszej triprzygodzie! Nowa energia, pomysły i pasja dają mi pewność, że zaczyna się kolejny, jeszcze lepszy etap dla triathlonu w Przechlewie! Troszczcie się proszę o tę wspaniałą inicjatywę i niech rośnie w jeszcze większą siłę! Zarówno ja sam, jak i firma Goodvalley będziemy już w nowej roli wspierali oczywiście organizację 10 edycji Triathlonu Przechlewo. Niech będzie wyjątkowa – poinformował Paweł Nowak, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pozytywny wydźwięk imprezy

Nie da się ukryć, że Triathlon Przechlewo cieszy się uznaniem wśród startujących na tych zawodach zawodników. Wyraz tego okazali też w komentarzach pod postem informującym o zmianie organizatora.

– „Dwie edycje, dwa najlepsze triathlony w życiu. Tak trzymać.”

– „Nie miałem planów na starty w tym roku, ale zapiszę się na Przechlewo.”

– „Najlepsza organizacja triathlonu”

– „Bardzo fajnie, że znowu będę mogła Wam kibicować”

– „Super organizacja, człowiek chce wracać co roku”

To tylko niektóre z pojawiających się opinii zawodników.

Inicjatywa społeczna

Obowiązki organizatora przejęła grupa Tripaka, która chce kontynuować tradycje zawodów w Przechlewie.

Jako grupa sportowa Tripaka chcieliśmy wspomóc firmę Goodvalley i przejąć od nich organizację  zawodów. Raczej nie wprowadzimy wielkich zmian, bo chcemy utrzymać jakość imprezy, ale ważną kwestią jest zmiana terminu zawodów: 23.07.2023. Sami jesteśmy z Przechlewa i od początku uczestniczymy w tym wydarzeniu, dlatego wiemy, jak to wyglądało w każdym roku – mówił Wojciech Rutkowski, jeden z nowych organizatorów Triathlon Przechlewo.

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X