Wiadomości

Pomagamy przez sport – wspólna akcja Astorii Bydgoszcz i Enea Bydgoszcz Triathlon

Ostatnie, tragiczne wydarzenia na Ukrainie spowodowały, że myśli i działania koncentrują się na czymś więcej, niż codziennych treningach. Dlatego Astoria Bydgoszcz i Enea Bydgoszcz Triathlon organizują konkretne wsparcie.

Zostało przygotowanych wiele akcji oraz okazji, aby wspomóc potrzebujących z Ukrainy. Zachęcają wszystkich do udziału organizatorzy zawodów Enea Bydgoszcz Triathlon oraz Astoria Bydgoszcz.

Sportowa pomoc dla Ukrainy

W weekend 12-13 marca odbędą się urodziny Astoria Bydgoszcz, w które zaangażowany jest cały zespół Enea Bydgoszcz Triathlon, Wolontariat Sportowy oraz partnerzy zawodów.

Czeka na fanów wiele atrakcji. Cały dochód, który będzie zebrany, zostanie przekazany na rzecz wyspecjalizowanych organizacji skupionych na pomocy Ukrainie.

Triathlon POD DACHEM

Chociaż limit miejsc jest wyczerpany, Organizatorzy przygotowali 10 dodatkowych miejsc startowych w godzinach 10:00 – 12:20. Wszystkich chętnych zaprasza się do zapisów w sobotę w biurze zawodów w godzinach 09:00 – 11:00, wpisowe to 50zł

Cały dochód ze sprzedaży dodatkowych miejsc zostanie przekazany na cele charytatywne.

Kup gadżety #MamCEL i pomóż!

W biurze zawodów Triathlonu POD DACHEM (w sobotę, w godzinach 8:00 – 12:00) będzie można kupić gadżety #MamCEL

Dostępne będą czapki zimowe, filiżanki, paski na numery startowe itp. Cały dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

Zjedz pyszny barszcz i pomagaj!

W sobotę w godzinach 9:00 – 18:00 na specjalnym stanowisku przed wejściem do Astorii Bydgoszcz będzie można skosztować pysznego barszczu ukraińskiego.

Cały dochód z jego sprzedaży (5 zł lub więcej za porcję) przekazujemy na cele charytatywne.

Barszcz zapewnia partner zawodów @Live-Food

Warsztaty doskonalenia pływania kraulem z 4-krotnym Mistrzem Świata, Radosławem Kawęckim

Organizowane przez @Astoria Bydgoszcz warsztaty to gratka dla tych osób, które chcą doskonalić technikę stylu dowolnego. Odbędą się one w sobotę, 12 marca w godzinach 17:00 – 19:00.

Wpisowe to 30zł, komplet informacji oraz zgłoszenia znajdują się na: https://astoriabydgoszcz.pl/urodziny-astorii/

Cały dochód ze sprzedaży miejsc zostanie przekazany na cele charytatywne.

Zbieramy konkretnie potrzebne rzeczy!

Korzystając z informacji z oficjalnego, miejskiego punktu zbiórek w BCTW zbieramy najpotrzebniejsze artykuły. Jeżeli możesz pomóc, dostarcz je w sobotę (w godzinach 8:00 – 19:00) do specjalnego stanowiska przed wejściem na obiekt Astorii. Listę potrzebnych produktów znajdziecie tutaj:  https://tinyurl.com/2p9ewxyu

Prosimy o przekazywanie tylko produktów znajdujących się na liście. Wsparcie logistyczne zbiórki zapewnia Global Prospect. Zapraszamy też do zaangażowania się w pozostałe inicjatywy organizowane w ramach urodzin Astorii Bydgoszcz 12-13 marca: Wiosenny Maraton Fitness oraz Maraton Pływacki

Komplet informacji znajdziecie tutaj.

Działamy długofalowo

Wierzymy, że sport łączy ludzi i pomaga w Dlatego wspólnie z naszymi partnerami z @Astoria Bydgoszcz ogłaszamy uruchomienie programu bezpłatnych animacji sportowych dla dzieci, które przyjadą do Bydgoszczy z Ukrainy.

Naszym celem jest przygotowanie zajęć lekkoatletycznych, wsparcie sprzętowe oraz zapewnienie bezpłatnego wejścia na obiekty sportowe, w tym basen Astoria.

Obecnie analizujemy konkretne potrzeby i przygotowujemy plan zajęć z wyspecjalizowanymi Fundacjami, opiekującymi się najmłodszymi uchodźcami z Ukrainy. O szczegółach będziemy informować!

Grupa Enea niesie pomoc Ukrainie

Enea – sponsor tytularny Enea Bydgoszcz Triathlon, zagwarantowała dodatkowo przekazanie 1000 ogrzewaczy do rąk, które zasilą organizowaną zbiórkę przez organizatorów zawodów w Bydgoszczy.

To tylko część szeroko zakrojonych działań, które Grupa Enea podjęła w związku z sytuacją na Ukrainie. Komplet informacji o zaangażowaniu naszego sponsora tytularnego znajdziecie tutaj.

Zachęcamy Was do włączenia się w akcję!

#MamCEL

 materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X