Wiadomości

Moc atrakcji od Enei dla kibiców i mieszkańców Poznania podczas pierwszej edycji Enea IRONMAN 70.3 Poznań

Już jutro w Poznaniu po raz pierwszy odbędzie się triathlonowa impreza spod szyldu IRONMAN.

Sponsorem tytularnym wydarzenia jest Enea, która przygotowała dla zawodników, kibiców oraz mieszkańców stolicy Wielkopolski wiele atrakcji towarzyszących sportowym zmaganiom. Zlokalizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Strefa Rodzinna Enei będzie dostępna w sobotę i niedzielę.

Grupa Enea jest silnie związana biznesowo z Poznaniem i regionem północno-zachodniej Polski. Cieszymy się, że po raz pierwszy udało się przyciągnąć zawody spod szyldu IRONMAN do stolicy Wielkopolski. Z polskim triathlonem jesteśmy od lat i pomagamy w rozwoju oraz popularyzacji tej dyscypliny, bo triathlon, tak jak Enea, nieodłącznie wiąże się z energią. Zależy nam na promocji nie tylko sportu, ale również aktywnego wypoczynku. Dlatego tradycją naszego wsparcia triathlonowych wydarzeń jest Strefa Rodzinna Enei, która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej będzie w Poznaniupowiedział Mateusz Pilarczyk z biura prasowego Enei

Mnóstwo atrakcji

Enea w Strefie Rodzinnej przygotowała dla zawodników, kibiców i mieszkańców Poznania „triathlon atrakcji”, czyli wspólną zabawę z elementami nauki, rozrywki i sportu. W bloku poświęconym nauce będzie można wyprodukować prąd przy wykorzystaniu energii wiatru i słońca. Przewidziane są również efektowne i bezpieczne eksperymenty chemiczne oraz warsztaty „slime”. Dzieci i młodzież będą mogły również poznać elementy automatyki i elektroniki – oczywiście wszystko w formie świetnej zabawy.

Natomiast moduł gier i zabaw wydłuży wakacje, przenosząc w klimat atrakcji znanych z kurortów wypoczynkowych – Enea zaprasza do zabawy na popularnych automatach. Moduł sportu połączy świat wirtualny z aktywnością fizyczną. Będzie można spróbować swoich sił na bieżni VR, która w połączeniu z goglami umożliwia swobodne poruszanie w wirtualnym świecie. Enea przygotowała też symulator lotu, którym steruje się swoim całym ciałem, a także symulatory sportowe – rowerowy i piłkarski.

Dodatkowo w strefie Expo, w hali nr 3 MTP będzie można skorzystać z atrakcji specjalnej – wideo-budki 360 stopni, która nagrywa krótkie klipy przypominające znany filmowy efekt specjalny ze spowolnieniem czasu. Klipy można wysłać na swój adres e-mail bądź pobrać bezpośrednio na smartfon. W strefie Expo będzie można również wykonać analizę składu ciała, a także wziąć udział w zajęciach z pierwszej pomocy.

Enea zaprasza wszystkich zawodników, kibiców i mieszkańców Poznania do Strefy Rodzinnej.

Harmonogram otwarcia stref

Sobota, 3 września 2022 r.:

10:00 – 20:00 Godziny otwarcia Strefy Rodzinnej Enei oraz Strefy Expo

Niedziela, 4 września 2022 r.:

9:00 – 18:30 Godziny otwarcia Strefy Rodzinnej Enei

9:00 – 18:00 Godziny otwarcia Strefy Expo

Szczegółowy program zawodów dostępny jest TUTAJ

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X