TOP

Mistrzostwa Polski na supersprincie. Czołowi AG WYNIKI

Prezentujemy rezultaty najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy walczyli w MP w supersprincie.

Najszybszym zawodnikiem AG OPEN był Filip Szymonik, wbiegając na metę, z wynikiem 25:37. Ostatecznie wyprzedził Jakuba Brzóskę o 14 sekund. Na trzecim miejscu open wyścig zakończył Piotr Kurek (26:42).

Wśród kobiet najszybsza OPEN była Agnieszka Gadomska. Wbiegła na metę, z wynikiem 28:47. Okazała się szybsza od Sandry Kopiczko o 25 sekund. Na trzecim miejscu skończyła Maria Matusik (29:27).

Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG

K16

  1. Loriana Popovicova (SLO) / pływanie: 4:33 / T1: 00:38 / rower: 16:48 / T2: 00:34 / bieg: 7:40 / finisz: 30:13
  2. Wiktoria Opielak / pływanie: 5:34 / T1: 00:38 / rower: 16:54 / T2: 00:54 / bieg: 9:27 / finisz: 33:27
  3. Dagna Dąbrowska (GER) / pływanie: 5:24 / T1: 00:32 / rower: 17:03 / T2: 00:45 / bieg: 9:45 / finisz: 33:29

K20

  1. Marysia Matusik / pływanie: 4:53 / T1: 00:30 / rower: 15:41 / T2: 00:40 / bieg: 7:43 / finisz: 29:27
  2. Anna Gałązka / pływanie: 5:33 / T1: 00:33 / rower: 16:22 / T2: 00:45 / bieg: 8:26 / finisz: 31:39
  3. Aleksandra Leszczyńska / pływanie: 6:35 / T1: 00:43 / rower: 17:04 / T2: 00:54 / bieg: 8:41 / finisz: 33:57

K25

  1. Agnieszka Gadomska / pływanie: 4:29 / T1: 00:30 / rower: 15:09 / T2: 00:37 / bieg: 8:02 / finisz: 28:47
  2. Sandra Kopiczko / pływanie: 4:33 / T1: 00:28 / rower: 15:27 / T2: 00:39 / bieg: 8:05 / finisz: 29:12
  3. Magdalena Giet / pływanie: 5:42 / T1: 00:40 / rower: 15:41 / T2: 00:33 / bieg: 7:30 / finisz: 30:06

K30

  1. Monika Małecka / pływanie: 5:26 / T1: 00:27 / rower: 15:35 / T2: 00:33 / bieg: 8:19 / finisz: 30:20
  2. Patrycja Maleszyk / pływanie: 5:16 / T1: 00:43 / rower: 15:48 / T2: 00:35 / bieg: 8:47 / finisz: 31:09
  3. Patrycja Bieniecka / pływanie: 5:44 / T1: 1:03 / rower: 16:54 / T2: 00:57 / bieg: 8:49 / finisz: 33:27

K35

  1. Monika Szorek-Heitzman / pływanie: 5:32 / T1: 00:29 / rower: 15:56 / T2: 00:37 / bieg: 8:14 / finisz: 30:48
  2. Justyna Barańska / pływanie: 5:19 / T1: 00:33 / rower: 16:16 / T2: 00:48 / bieg: 9:23 / finisz: 32:19
  3. Marta Mazur / pływanie: 5:18 / T1: 00:54 / rower: 17:09 / T2: 1:05 / bieg: 9:08 / finisz: 33:34

K40

  1. Renata Szczepanik / pływanie: 5:47 / T1: 00:52 / rower: 16:40 / T2: 00:49 / bieg: 7:56 / finisz: 32:04
  2. Magdalena Tukiendorf / pływanie: 5:45 / T1: 00:44 / rower: 16:20 / T2: 00:55 / bieg: 9:28 / finisz: 33:12
  3. Joanna Janicka-Jawor / pływanie: 5:57 / T1: 1:11 / rower: 17:52 / T2: 1:01 / bieg: 8:53 / finisz: 34:54

K45

  1. Małgorzata Harasimiuk-Grodzka / pływanie: 5:33 / T1: 00:57 / rower: 16:23 / T2: 00:59 / bieg: 8:27 / finisz: 32:19
  2. Izabela Zając / pływanie: 8:07 / T1: 00:46 / rower: 18:50 / T2: 1:08 / bieg: 10:09 / finisz: 39:00
  3. Aleksandra Dąbrowska (GER) / pływanie: 7:08 / T1: 1:20 / rower: 18:57 / T2: 1:15 / bieg: 10:25 / finisz: 39:05

K50

  1. Renata Brzóska / pływanie: 7:18 / T1: 00:59 / rower: 18:07 / T2: 00:53 / bieg: 9:11 / finisz: 36:28

M16

  1. Mieszko Szymański / pływanie: 5:26 / T1: 00:38 / rower: 16:54 / T2: 00:59 / bieg: 8:02 / finisz: 31:59
  2. Mateusz Andruszkiewicz / pływanie: 7:05 / T1: 00:55 / rower: 16:34 / T2: 00:51 / bieg: 8:39 / finisz: 34:04

M20

  1. Marek Janisz / pływanie: 4:53 / T1: 00:48 / rower: 13:56 / T2: 00:33 / bieg: 6:50 / finisz: 27:00
  2. Adam Śliż / pływanie: 5:25 / T1: 00:50 / rower: 15:22 / T2: 00:51 / bieg: 7:25 / finisz: 29:53
  3. Mikołaj Matusewicz / pływanie: 4:46 / T1: 00:43 / rower: 16:42 / T2: 1:00 / bieg: 8:19 / finisz: 31:30

M25

  1. Filip Szymonik / pływanie: 4:06 / T1: 00:28 / rower: 14:01 / T2: 00:40 / bieg: 6:22 / finisz: 25:37
  2. Jakub Brzóska / pływanie: 4:05 / T1: 00:31 / rower: 14:04 / T2: 00:36 / bieg: 6:35 / finisz: 25:51
  3. Tomasz Biela / pływanie: 5:03 / T1: 00:30 / rower: 15:09 / T2: 00:54 / bieg: 7:19 / finisz: 28:55

M30

  1. Kamil Kołosowski / pływanie: 4:33 / T1: 00:42 / rower: 14:05 / T2: 00:38 / bieg: 6:49 / finisz: 26:47
  2. Norbert Giecewicz / pływanie: 4:04 / T1: 00:31 / rower: 14:20 / T2: 00:30 / bieg: 7:48 / finisz: 27:13
  3. Damian Zdun / pływanie: 4:53 / T1: 00:48 / rower: 14:08 / T2: 00:34 / bieg: 7:20 / finisz: 27:43

M35

  1. Maciej Pogonowski / pływanie: 4:45 / T1: 00:34 / rower: 14:31 / T2: 00:46 / bieg: 7:13 / finisz: 27:49
  2. Marcin Michalewicz / pływanie: 4:34 / T1: 00:43 / rower: 14:56 / T2: 00:35 / bieg: 7:49 / finisz: 28:37
  3. Jakub Baradziej / pływanie: 5:56 / T1: 00:49 / rower: 14:38 / T2: 00:32 / bieg: 7:41 / finisz: 29:36

M40

  1. Piotr Kurek / pływanie: 4:21 / T1: 00:26 / rower: 14:21 / T2: 00:34 / bieg: 7:00 / finisz: 26:42
  2. Tomasz Dudziak / pływanie: 5:02 / T1: 00:26 / rower: 14:15 / T2: 00:34 / bieg: 7:37 / finisz: 27:54
  3. Łukasz Dąbrowski / pływanie: 4:50 / T1: 00:44 / rower: 14:26 / T2: 00:38 / bieg: 7:25 / finisz: 28:03

M45

  1. Maciej Foltyniewicz / pływanie: 5:15 / T1: 00:44 / rower: 14:31 / T2: 00:46 / bieg: 7:10 / finisz: 28:26
  2. Maciej Ziółko / pływanie: 5:04 / T1: 00:50 / rower: 14:46 / T2: 00:46 / bieg: 7:30 / finisz: 28:56
  3. Tomasz Kazanecki / pływanie: 5:04 / T1: 00:42 / rower: 14:54 / T2: 00:57 / bieg: 8:00 / finisz: 29:37

M50

  1. Sławomir Nowak / pływanie: 5:28 / T1: 00:50 / rower: 15:27 / T2: 00:48 / bieg: 7:45 / finisz: 30:18
  2. Dariusz Tymiński / pływanie: 6:05 / T1: 1:10 / rower: 16:30 / T2: 00:51 / bieg: 7:51 / finisz: 32:27
  3. Kamil Chudecki / pływanie: 8:28 / T1: 1:16 / rower: 16:16 / T2: 00:38 / bieg: 8:32 / finisz: 35:10

M55

  1. Grzegorz Olender / pływanie: 5:38 / T1: 00:50 / rower: 16:37 / T2: 00:42 / bieg: 8:01 / finisz: 31:48
  2. Grzegorz Fajfer / pływanie: 5:46 / T1: 1:02 / rower: 15:43 / T2: 00:59 / bieg: 8:20 / finisz: 31:50
  3. Henryk Brzóska / pływanie: 8:07 / T1: 00:54 / rower: 15:41 / T2: 00:56 / bieg: 7:37 / finisz: 33:15

M60

  1. Janusz Misiaszek / pływanie: 6:35 / T1: 00:39 / rower: 16:12 / T2: 00:53 / bieg: 8:25 / finisz: 32:44
  2. Dariusz Markowski / pływanie: 7:25 / T1: 00:37 / rower: 16:54 / T2: 00:50 / bieg: 9:17 / finisz: 35:03

M65

  1. Jerzy Sufranowicz / pływanie: 5:49 / T1: 1:05 / rower: 17:56 / T2: 1:05 / bieg: 10:24 / finisz: 36:19
  2. Jóżef Makowicz / pływanie: 6:23 / T1: 2:32 / rower: 18:20 / T2: 1:18 / bieg: 9:56 / finisz: 38:29

M70

  1. Andrzej Szczepanik / pływanie: 6:53 / T1: 1:49 / rower: 17:29 / T2: 1:03 / bieg: 9:43 / finisz: 36:57
  2. Czesław Mączyński / pływanie: 9:09 / T1: 00:41 / rower: 17:47 / T2: 1:23 / bieg: 10:38 / finisz: 39:38

Przemek Schenk
foto: Polski Triathlon FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X