Wiadomości

LOTTO Triathlon Energy zaprasza do klubu na Stravie

LOTTO Triathlon Energy zaprasza wszystkich aktywnych do dołączenia do ich klubu na portalu Strava. Od przyszłego tygodnia ruszy wirtualna zabawa, której celem jest motywacja zawodników do pozostania aktywnym.

– Sytuacja jest nadzwyczajna. Docierają do nas bardzo różne sygnały i prognozy fachowców. Niektóre mówią nawet o tym, że w 2020 roku  może nie odbyć się żadna impreza triathlonowa w Polsce. Krążą też głosy, że już w drugiej połowie maja lub na początku czerwca organizacja zawodów będzie ponownie możliwa. W takich warunkach i okolicznościach trudno cokolwiek planować i w jakikolwiek sposób zakładać kolejne kroki – mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów spod znaku LOTTO Triathlon Energy.

Wirtualna zabawa

LOTTO Triathlon Energy zaprasza do dołączenia do ich klubu LOTTO Triathlon Energy na Stravie, gdzie począwszy od 30 marca 2020 prowadzić będą w tygodniowych okresach wirtualną zabawę.

– Nie jesteśmy trenerami, więc nie będziemy rozpisywali, ani prowadzili treningów. To nie będzie również wirtualny wyścig na przejechane, czy przebiegnięte kilometry – tłumaczy Greczyło. – Liczy się systematyczność oraz zastosowanie do zasady 3 x 30 x 130. Więc trenujemy minimum trzy razy w tygodniu, po 30 minut, tak aby nasze tętno wzrosło do 130 uderzeń na minutę. W każdym tygodniu wybierzemy sześć osób (3 kobiety i 3 mężczyzn), które nagrodzimy drobnymi upominkami od naszych partnerów i sponsorów – wyjaśnia Adam Greczyło, dyrektor zawodów LOTTO Triathlon Energy.

Organizatorzy zapraszają do dołączenia do klubu LOTTO Triathlon Energy na Stravie i systematycznego treningu. Klub LOTTO Triathlon Energy dostępny jest na portalu Strava pod adresem: https://www.strava.com/clubs/LOTTOTE

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X