TOP

IRONMAN Wyniki zawodników PRO TOP 10

Prezentujemy szczegółowe wyniki najlepszych triathlonistów i triathlonistek PRO, którzy rywalizowali podczas MŚ Ironman St. George.

Najszybszym zawodnikiem okazał się Kristian Blummenfelt. Zameldował się na mecie z czasem 7:49:16. Ostatnie metry do mety pokonywał, przybijając piątki z kibicami i cieszył się razem z nimi z kolejnego wielkiego sukcesu w karierze sportowej. Na drugim miejscu zmagania zakończył Lionel Sanders (7:54:03), który zdążył jeszcze dogonić i wyprzedzić Nowozelandczyka. Ostatecznie na najniższym stopniu podium stanął Braden Currie, tracąc do zwycięzcy 5:03.

Szczegółowe wyniki TOP10 mężczyzn PRO

  1. Kristian Blummenfelt (NOR) / pływanie: 49:40 / T1: 1:12 / rower: 4:18:43 / T2: 1:42 / bieg: 2:38:01 / finisz: 7:49:16
  2. Lionel Sanders (CAN) / pływanie: 52:07 / T1: 1:12 / rower: 4:16:15 / T2: 2:07 / bieg: 2:42:25 / finisz: 7:54:03
  3. Braden Currie (NZL) / pływanie: 47:37 / T1: 1:04 / rower: 4:16:31 / T2: 1:57 / bieg: 2:47:11 / finisz: 7:54:19
  4. Chris Leiferman (USA) / pływanie: 52:02 / T1: 1:15 / rower: 4:18:35 / T2: 1:36 / bieg: 2:44:25 / finisz: 7:57:51
  5. Florian Angert (GER) / pływanie: 47:40 / T1: 1:16 / rower: 4:16:15 / T2: 1:44 / bieg: 2:52:43 / finisz: 7:59:35
  6. Leon Chevalier (FRA) / pływanie: 52:02 / T1: 1:19 / rower: 4:20:18 / T2: 1:42 / bieg: 2:46:23 / finisz: 8:01:41
  7. Daniel Baekkegard (DEN) / pływanie: 47:30 / T1: 1:03 / rower: 4:16:42 / T2: 2:04 / bieg: 2:54:49 / finisz: 8:02:06
  8. Sam Laidlow (FRA) / pływanie: 47:29 / T1: 1:41 / rower: 4:15:59 / T2: 2:06 / bieg: 2:55:43 / finisz: 8:02:56
  9. David McNamee (GBR) / pływanie: 48:15 / T1: 1:13 / rower: 4:27:07 / T2: 1:53 / bieg: 2:46:10 / finisz: 8:04:36
  10. Ben Hoffman (USA) / pływanie: 51:48 / T1: 1:25 / rower: 4:24:26 / T2: 1:51 / bieg: 2:47:10 / finisz: 8:06:38

Daniela Ryf ukończyła zawody z czasem 8:34:59. Na drugim miejscu zmagania zakończyła Kat Matthews, z wynikiem 8:43:49. Podium uzupełniła Anne Haug (8:47:03).

Szczegółowe wyniki TOP10 kobiet PRO

  1. Daniel Ryf (SUI) / pływanie: 54:42 / T1: 1:17 / rower: 4:37:47 / T2: 1:37 / bieg: 2:59:36 / finisz: 8:34:59
  2. Kat Matthews (GBR) / pływanie: 54:48 / T1: 1:26 / rower: 4:44:41 / T2: 1:59 / bieg: 3:00:57 / finisz: 8:43:49
  3. Anne Haug (GER) / pływanie: 54:47 / T1: 1:24 / rower: 4:52:54 / T2: 2:01 / bieg: 2:56:00 / finisz: 8:47:03
  4. Skye Moench (USA) / pływanie: 54:44 / T1: 1:13 / rower: 4:53:13 / T2: 1:51 / bieg: 3:04:21 / finisz: 8:55:21
  5. Ruth Astle (GBR) / pływanie: 59:23 / T1: 1:25 / rower: 4:50:50 / T2: 1:58 / bieg: 3:06:35 / finisz: 9:00:09
  6. Lisa Norden (SWE) / pływanie: 52:39 / T1: 1:18 / rower: 4:49:23 / T2: 1:39 / bieg: 3:18:34 / finisz: 9:03:31
  7. Laura Siddal (GBR) / pływanie: 59:22 / T1: 2:15 / rower: 4:52:36 / T2: 1:37 / bieg: 3:12:46 / finisz: 9:08:34
  8. Fenella Langridge (GBR) / pływanie: 52:26 / T1: 1:51 / rower: 5:01:15 / T2: 2:14 / bieg: 3:11:56 / finisz: 9:09:40
  9. Gurutze Frades Larralde (ESP) / pływanie: 1:01:49 / T1: 1:23 / rower: 5:10:23 / T2: 1:59 / bieg: 2:58:02 / finisz: 9:13:35
  10. Maja Stage-Nielsen (DEN) / pływanie: 54:49 / T1: 1:21 / rower: 5:08:59 / T2: 1:35 / bieg: 3:07:50 / finisz: 9:14:32

Przemek Schenk
foto: Ironman FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X