Wiadomości

Ironman 70.3 Xiamen. Miłosz Sowiński 12

To nie był udany start Miłosza Swoińskiego w Ironman 70.3 Xiamen. Polak zajął dwunaste miejsce w stawce 13 zawodników PRO. Przed rokiem podczas tej samej imprezy stanął na najniższym stopniu podium.

Przed rokiem Miłosz Sowiński jadąc do China był w gazie. Na mecie zameldował się na trzecim miejscu z czasem 3:51:05. Tym razem jednak jest w innym miejscu treningowym i jak widać także bez takiej formy jak dwanaście miesięcy temu. Na mecie zameldował się jako dwunasty zawodnik PRO. Jego czas 4:23:09. Z wody Sowiński wyszedł po 25:51. Czas roweru 2:12:39, a biegu 1:38:22.

Wygrał Belg Marten Van Riel z czasem 3:44:26. Drugi na mecie zameldował się Australijczyk Josh Amberger, który był wolniejszy od zwycięzcy o 3 minuty i 58 sekund. Tym razem na najniższym stopniu podium stanął drugi z Australijczyków Tim Reed, który miał czas 3:54:29.

Jak widać po czasach gdyby Miłosz Sowiński wykręcił ten sam czas co przed rokiem i tym razem zająłby trzecie miejsce. Ale jak wiadomo każda impreza jest inna, rządzi się swoimi prawami, a forma też bywa różna.

Wyniki pozostałych Polaków Ironman 70.3 Xiamen

Już niebawem wrócimy do formy w jakiej jest obecnie Miłosz Sowiński. Porozmawiamy z zawodnikiem i jego trenerem.

Dawid Majakowski

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X