Wiadomości

Frodeno odpowiada Sandersowi

Jan Frodeno podziękował za hojną ofertę Lionela Sandersa i powiedział, że zawsze i chętnie z nim się pościga. Zaproponował także konkretne rozwiązanie.

Kilka dni temu Jan Frodeno w mediach społecznościowych poprosił fanów, aby wymyślili mu kilka wyzwań, które pomogą mu się zmobilizować. Z pomocą pośpieszył mu między innymi Kanadyjczyk Lionel Sanders, który zaprosił go do rywalizacji z nim w Ironman Coeur d’Alene. Zaproponował także pokrycie koszty przelotu oraz hotelu. Jan Frodeno odpowiedział koledze w niedzielę na Instagramie. Okazało się, że wielu fanów chce zobaczyć ścigającego się Frodeno z Sandersem. Ponad 90 procent sugerowało to, jako najlepsze wyzwanie.

Dlaczego nie przyjedziesz do mnie?

– Właściwie bardzo mi pomogliście, próbując znaleźć jakieś cele. Ponad 90 procent ludzi uważa, że ​​powinienem się zmierzyć z Lionelem – powiedział Frodeno. – Jak myślisz, Lionelu? Dziękuję za hojną ofertę przelotu. Po moich ostatnich problemach z wizą nie jestem pewien, czy chętnie przyjadę do USA. Poza tym zawsze chętnie się z Tobą pościgam. Dlaczego nie przyjedziesz do mnie? Pobawmy się na moim podwórku. Wirtualny wyścig. Nie wiem… jak myślisz?

Tak więc wiele wskazuje na to, że już niebawem może dojść do pojedynku Jana Frodeno i Lionela Sandersa. Pytanie czy będzie to wyścig w realu, czy wirtualny. Będziemy na bieżąco śledzić media społecznościowe triathlonistów i informować o ich planach.

Dawid Majakowski
Foto Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X