TOP

Lotto Triathlon Energy Skarszewy-Starogard Gd. Czołowi AG na 1/4IM WYNIKI

W Starogardzie Gd. doszło do rywalizacji starych kolegów z drużyny, Tomkiem Spaleniakiem i Pawłem Reszke. To był główny smaczek tego wyścigu.

Tomasz Spaleniak zwyciężył, pokonując trasę w 2:02:00. Podium uzupełnili Paweł Reszke (2:05:50) oraz Michał Twarowski (2:07:00). Ola Korulczyk wbiegła na metę z czasem 2:22:38. Podium uzupełniły Sonia Janusz (2:47:37) oraz Daria Bunk (2:51:04). 

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG

M1

  1. Damian Tomaszewicz / pływanie: 17:52 / T1: 4:02 / rower: 1:11:47 / T2: 1:24 / bieg: 46:47 / finisz: 2:21:52
  2. Łukasz Jagielski / pływanie: 16:52 / T1: 3:40 / rower: 1:14:26 / T2: 2:33 / bieg: 44:35 / finisz: 2:22:06
  3. Łukasz Ostrowski / pływanie: 20:03 / T1: 3:28 / rower: 1:18:33 / T2: 1:50 / bieg: 43:27 / finisz: 2:27:21

M2

  1. Tomasz Spaleniak / pływanie: 16:30 / T1: 3:06 / rower: 1:04:58 / T2: 1:13 / bieg: 36:13 / finisz: 2:02:00
  2. Paweł Reszke / pływanie: 16:06 / T1: 3:03 / rower: 1:07:00 / T2: 1:00 / bieg: 38:41 / finisz: 2:05:50
  3. Damian Dobosik / pływanie: 19:30 / T1: 3:52 / rower: 1:12:32 / T2: 1:08 / bieg: 43:11 / finisz: 2:20:13

M3

  1. Michał Twarowski / pływanie: 16:21 / T1: 2:56 / rower: 1:07:07 / T2: 1:18 / bieg: 39:18 / finisz: 2:07:00
  2. Jacek Woźniak / pływanie: 17:45 / T1: 3:08 / rower: 1:09:50 / T2: 1:29 / bieg: 44:25 / finisz: 2:16:37
  3. Marek Ścibior / pływanie: 17:56 / T1: 3:05 / rower: 1:13:26 / T2: 1:16 / bieg: 42:29 / finisz: 2:18:12

M4

  1. Jacek Gniot / pływanie: 19:18 / T1: 3:48 / rower: 1:11:09 / T2: 1:34 / bieg: 41:28 / finisz: 2:17:17
  2. Krzysztof Wacławski / pływanie: 17:43 / T1: 4:10 / rower: 1:12:21 / T2: 2:00 / bieg: 46:10 / finisz: 2:22:24
  3. Marek Dolny / pływanie: 20:07 / T1: 4:37 / rower: 1:14:20 / T2: 1:49 / bieg: 47:04 / finisz: 2:27:57

M5

  1. Janusz Mateja / pływanie: 19:10 / T1: 4:51 / rower: 1:20:01 / T2: 2:02 / bieg: 49:04 / finisz: 2:35:08
  2. Marek Szafrański / pływanie: 19:49 / T1: 4:31 / rower: 1:27:53 / T2: 3:11 / bieg: 54:36 / finisz: 2:50:00
  3. Ireneusz Tarasiewicz / pływanie: 23:36 / T1: 6:16 / rower: 1:26:38 / T2: 4:16 / bieg: 51:48 / finisz: 2:52:34

K1

  1. Sonia Janusz / pływanie: 18:31 / T1: 3:47 / rower: 1:35:07 / T2: 1:18 / bieg: 48:54 / finisz: 2:47:37
  2. Aleksandra Białecka / pływanie: 22:09 / T1: 5:52 / rower: 1:36:52 / T2: 1:37 / bieg: 1:03:38 / finisz: 3:10:08

K2

  1. Ola Korulczyk / pływanie: 15:45 / T1: 3:18 / rower: 1:15:52 / T2: 1:15 / bieg: 46:28 / finisz: 2:22:38
  2. Małgorzata Folwarska / pływanie: 23:30 / T1: 5:42 / rower: 1:38:05 / T2: 1:19 / bieg: 52:11 / finisz: 3:00:47

K3

  1. Daria Bunk / pływanie: 21:34 / T1: 4:17 / rower: 1:25:55 / T2: 1:42 / bieg: 57:36 / finisz: 2:51:04
  2. Karina Olszewska / pływanie: 25:28 / T1: 5:30 / rower: 1:39:24 / T2: 2:33 / bieg: 1:08:36 / finisz: 3:21:31

K4

  1. Marlena Pruszyńska / pływanie: 24:17 / T1: 5:21 / rower: 1:47:27 / T2: 2:37 / bieg: 1:09:29 / finisz: 3:29:11
  2. Aleksandra Świtońska / pływanie: 30:46 / T1: 7:04 / rower: 1:49:29 / T2: 2:01 / bieg: 1:15:27 / finisz: 3:44:47

K5

  1. Bożena Mateja / pływanie: 23:20 / T1: 4:14 / rower: 1:32:04 / T2: 1:53 / bieg: 54:03 / finisz: 2:55:34

Przemek Schenk
foto: Marcin Dybuk

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X