TOP

Czołowi zawodnicy AG na 1/8IM w Żyrardowie WYNIKI

Przedstawiamy liczby czołowych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy startowali w Garmin Iron Triathlon Żyrardów na 1/8IM.

Tomasz Marcinek zjawił się na mecie z czasem 59:19. Na drugim miejscu zawody ukończył Maksymilian Glapiński, który zameldował się na mecie z wynikiem 1:01:34. Podium uzupełnił Dominik Bogdanowicz (1:01:35).

Ewelina Wołos wbiegła na metę z czasem 1:07:44. Na drugim miejscu zameldowała się Agnieszka Kropiewnicka, która straciła do Wołos 2:37. Podium uzupełniła Anna Giżyńska (1:11:42).

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych kategorii wiekowych

M16

  1. Jakub Maliszewski / pływanie: 5:51 / T1: 1:10 / rower: 34:01 / T2: 1:21 / bieg: 20:34 / finisz: 1:02:57
  2. Jakub Misztela / pływanie: 5:55 / T1: 1:26 / rower: 36:57 / T2: 1:26 / bieg: 19:11 / finisz: 1:04:55
  3. Grzegorz Horbaczewski / pływanie: 5:57 / T1: 1:23 / rower: 37:40 / T2: 1:25 / bieg: 19:53 / finisz: 1:06:18

M18

  1. Adam Walukiewicz / pływanie: 8:50 / T1: 1:41 / rower: 41:22 / T2: 2:30 / bieg: 20:47 / finisz: 1:15:10

M20

  1. Maksymilian Glapiński / pływanie: 6:14 / T1: 1:22 / rower: 33:14 / T2: 1:28 / bieg: 19:16 / finisz: 1:01:34
  2. Dominik Bogdanowicz / pływanie: 6:39 / T1: 1:20 / rower: 34:07 / T2: 1:26 / bieg: 18:03 / finisz: 1:01:35
  3. Krzysztof Kuczyński / pływanie: 6:23 / T1: 1:35 / rower: 33:42 / T2: 1:29 / bieg: 19:31 / finisz: 1:02:40

M30

  1. Tomasz Marcinek / pływanie: 5:48 / T1: 1:17 / rower: 33:06 / T2: 1:21 / bieg: 17:47 / finisz: 59:19
  2. Mikołaj Luft / pływanie: 5:54 / T1: 1:17 / rower: 33:56 / T2: 1:34 / bieg: 19:04 / finisz: 1:01:45
  3. Łukasz Lis / pływanie: 6:00 / T1: 1:22 / rower: 34:02 / T2: 1:27 / bieg: 20:32 / finisz: 1:03:23

M40

  1. Rafał Korulczyk / pływanie: 7:27 / T1: 1:36 / rower: 33:37 / T2: 1:32 / bieg: 20:29 / finisz: 1:04:41
  2. Piotr Kowalczyk / pływanie: 7:43 / T1: 1:43 / rower: 34:39 / T2: 1:38 / bieg: 19:31 / finisz: 1:05:14
  3. Krzysztof Litwiniuk / pływanie: 7:12 / T1: 1:36 / rower: 34:25 / T2: 1:49 / bieg: 21:22 / finisz: 1:06:24

M50

  1. Rafał Tyszkiewicz / pływanie: 8:03 / T1: 2:24 / rower: 37:42 / T2: 2:19 / bieg: 24:23 / finisz: 1:14:51
  2. Jacek Owczarek / pływanie: 9:19 / T1: 2:04 / rower: 37:36 / T2: 2:20 / bieg: 24:53 / finisz: 1:16:12
  3. Przemysław Grodecki / pływanie: 8:25 / T1: 2:21 / rower: 38:45 / T2: 2:56 / bieg: 24:13 / finisz: 1:16:40

M60

  1. Zbigniew Zawadzak / pływanie: 9:54 / T1: 1:52 / rower: 38:04 / T2: 00:44 / bieg: 25:35 / finisz: 1:16:09
  2. Ireneusz Osiecki / pływanie: 9:11 / T1: 2:22 / rower: 38:09 / T2: 2:40 / bieg: 28:33 / finisz: 1:20:55
  3. Jacek Gruba / pływanie: 10:44 / T1: 2:54 / rower: 40:09 / T2: 2:10 / bieg: 26:23 / finisz: 1:22:20

K16

  1. Ada Świerżewska / pływanie: 7:40 / T1: 2:05 / rower: 43:04 / T2: 2:06 / bieg: 28:57 / finisz: 1:23:52
  2. Kalina Nowaczek / pływanie: 8:47 / T1: 2:08 / rower: 45:10 / T2: 2:23 / bieg: 28:05 / finisz: 1:26:33
  3. Lena Olender / pływanie: 9:36 / T1: 2:33 / rower: 48:18 / T2: 1:56 / bieg: 29:40 / finisz: 1:32:03

K18

  1. Wiktoria Opielak / pływanie: 8:05 / T1: 1:58 / rower: 40:57 / T2: 1:59 / bieg: 28:17 / finisz: 1:21:16
  2. Emilia Wałach / pływanie: 6:51 / T1: 1:33 / rower: 44:48 / T2: 1:55 / bieg: 30:07 / finisz: 1:25:14
  3. Marcelina Andrzejczyk / pływanie: 8:11 / T1: 2:22 / rower: 45:28 / T2: 2:25 / bieg: 28:17 / finisz: 1:26:43

K20

  1. Anna Gałązka / pływanie: 8:19 / T1: 1:35 / rower: 38:22 / T2: 1:38 / bieg: 23:41 / finisz: 1:13:35
  2. Paulina Majos / pływanie: 6:11 / T1: 1:29 / rower: 41:12 / T2: 1:42 / bieg: 23:56 / finisz: 1:14:30
  3. Maja Smolińska / pływanie: 9:07 / T1: 1:37 / rower: 38:02 / T2: 1:52 / bieg: 24:37 / finisz: 1:15:15

K30

  1. Ewelina Wołos / pływanie: 8:22 / T1: 1:57 / rower: 34:49 / T2: 1:58 / bieg: 20:38 / finisz: 1:07:44
  2. Dominika Nowacka / pływanie: 7:12 / T1: 2:05 / rower: 40:30 / T2: 2:01 / bieg: 23:47 / finisz: 1:15:35
  3. Edyta Litwiniuk / pływanie: 8:40 / T1: 2:05 / rower: 38:54 / T2: 1:57 / bieg: 24:01 / finisz: 1:15:37

K40

  1. Agnieszka Kropiewnicka / pływanie: 6:58 / T1: 1:38 / rower: 37:28 / T2: 1:50 / bieg: 22:27 / finisz: 1:10:21
  2. Anna Giżyńska / pływanie: 9:02 / T1: 1:55 / rower: 37:05 / T2: 1:49 / bieg: 21:51 / finisz: 1:11:42
  3. Renata Szczepanik / pływanie: 8:36 / T1: 2:08 / rower: 37:58 / T2: 2:20 / bieg: 23:05 / finisz: 1:14:07

K50

  1. Agnieszka Przech-Fus / pływanie: 10:56 / T1: 2:51 / rower: 43:23 / T2: 2:41 / bieg: 29:39 / finisz: 1:29:30
  2. Magdalena Jagielska / pływanie: 11:48 / T1: 5:09 / rower: 50:45 / T2: 2:19 / bieg: 25:55 / finisz: 1:35:56
  3. Honorata Figurska / pływanie: 14:07 / T1: 4:06 / rower: 52:54 / T2: 4:07 / bieg: 33:30 / finisz: 1:48:44

Przemek Schenk
foto: Garmin Iron Triathlon FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X