TOP
Najlepsi zawodnicy AG na 1/4IM w Żyrardowie WYNIKI
Przedstawiamy szczegółowe liczby czołowych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy startowali w Garmin Iron Triathlon Żyrardów na 1/4IM.
Najlepszym zawodnikiem okazał się Tomasz Brembor z wynikiem 1:52:54. Podium uzupełnili Jacek Tyczyński (1:54:18) oraz Tomasz Szala (1:54:55).
Karolina Jahnz potwierdziła dobrą formę i zameldowała się na mecie z czasem 2:11:47. Na drugim miejscu zawody ukończyła Iga Kowalczyk, kończąc rywalizację z wynikiem 2:16:32. Podium uzupełniła Karolina Jędrocha (2:21:28).
Szczegółowe wyniki TOP3 AG
M18
- Kamil Bodnar / pływanie: 16:09 / T1: 2:16 / rower: 1:12:51 / T2: 2:30 / bieg: 50:07 / finisz: 2:23:53
- Dawid Różewski / pływanie: 18:49 / T1: 2:38 / rower: 1:20:40 / T2: 3:54 / bieg: 45:50 / finisz: 2:31:51
- Szymon Pietrzak / pływanie: 15:01 / T1: 2:00 / rower: 1:16:37 / T2: 2:34 / bieg: 56:36 / finisz: 2:32:48
M25
- Tomasz Brembor / pływanie: 11:39 / T1: 1:13 / rower: 1:02:25 / T2: 1:20 / bieg: 36:17 / finisz: 1:52:54
- Jacek Tyczyński / pływanie: 12:20 / T1: 1:19 / rower: 1:03:47 / T2: 1:29 / bieg: 35:23 / finisz: 1:54:18
- Jan Popławski / pływanie: 13:20 / T1: 1:16 / rower: 1:04:58 / T2: 1:23 / bieg: 35:47 / finisz: 1:56:44
M30
- Tomasz Szala / pływanie: 12:23 / T1: 1:22 / rower: 1:03:20 / T2: 1:25 / bieg: 36:25 / finisz: 1:54:55
- Krzysztof Owczarek / pływanie: 12:29 / T1: 1:19 / rower: 1:06:57 / T2: 1:44 / bieg: 40:36 / finisz: 2:03:05
- Paweł Rybczak / pływanie: 14:51 / T1: 2:03 / rower: 1:10:43 / T2: 2:02 / bieg: 41:32 / finisz: 2:11:11
M35
- Marcin Ławicki / pływanie: 12:31 / T1: 1:11 / rower: 1:03:24 / T2: 1:25 / bieg: 37:07 / finisz: 1:55:38
- Łukasz Kalaszczyński / pływanie: 13:34 / T1: 1:22 / rower: 1:05:44 / T2: 1:39 / bieg: 36:37 / finisz: 1:58:56
- Andrzej Świderski / pływanie: 15:31 / T1: 1:34 / rower: 1:07:19 / T2: 1:55 / bieg: 40:57 / finisz: 2:07:16
M40
- Kamil Duplicki / pływanie: 14:56 / T1: 1:33 / rower: 1:06:52 / T2: 1:23 / bieg: 39:35 / finisz: 2:04:19
- Bartosz Latawiec / pływanie: 16:54 / T1: 1:40 / rower: 1:05:33 / T2: 1:42 / bieg: 42:10 / finisz: 2:07:59
- Michał Majka / pływanie: 15:48 / T1: 1:50 / rower: 1:09:03 / T2: 1:57 / bieg: 41:09 / finisz: 2:09:47
M45
- Dariusz Dąbrowski / pływanie: 14:24 / T1: 1:44 / rower: 1:09:46 / T2: 1:50 / bieg: 40:48 / finisz: 2:08:32
- Marcin Chojnacki / pływanie: 15:23 / T1: 2:03 / rower: 1:06:45 / T2: 1:58 / bieg: 42:40 / finisz: 2:08:49
- Paweł Targoni / pływanie: 14:25 / T1: 1:52 / rower: 1:11:19 / T2: 2:06 / bieg: 40:41 / finisz: 2:10:23
M50
- Marcin Markiewicz / pływanie: 14:22 / T1: 2:02 / rower: 1:11:31 / T2: 2:15 / bieg: 45:37 / finisz: 2:15:47
- Marek Pokorski / pływanie: 16:06 / T1: 1:50 / rower: 1:11:18 / T2: 2:27 / bieg: 47:25 / finisz: 2:19:06
- Tomasz Kowalczyk / pływanie: 16:56 / T1: 1:51 / rower: 1:13:29 / T2: 2:02 / bieg: 47:16 / finisz: 2:21:34
M55
- Sławomir Kąkol / pływanie: 17:21 / T1: 1:57 / rower: 1:09:20 / T2: 2:12 / bieg: 45:16 / finisz: 2:16:06
- Robert Musiał / pływanie: 19:42 / T1: 2:08 / rower: 1:15:02 / T2: 2:43 / bieg: 46:54 / finisz: 2:26:29
- Tomasz Grabowski / pływanie: 20:06 / T1: 2:41 / rower: 1:18:37 / T2: 2:25 / bieg: 51:55 / finisz: 2:35:44
M60
- Wacław Birecki / pływanie: 20:49 / T1: 2:29 / rower: 1:24:47 / T2: 3:22 / bieg: 55:49 / finisz: 2:47:16
- Marek Gąsiorek / pływanie: 21:12 / T1: 3:07 / rower: 1:28:26 / T2: 3:22 / bieg: 1:03:14 / finisz: 2:59:21
- Dariusz Maciejczyk / pływanie: 23:14 / T1: 6:25 / rower: 1:26:35 / T2: 4:30 / bieg: 1:16:17 / finisz: 3:17:01
M70
- Ryszard Rybczak / pływanie: 24:19 / T1: 7:27 / rower: 1:35:51 / T2: 6:38 / bieg: 1:15:20 / finisz: 3:29:35
K18
- Karolina Jędrocha / pływanie: 17:35 / T1: 2:47 / rower: 1:15:26 / T2: 2:47 / bieg: 42:53 / finisz: 2:21:28
- Marysia Matusik / pływanie: 14:56 / T1: 1:36 / rower: 1:17:54 / T2: 1:56 / bieg: 45:52 / finisz: 2:22:14
- Agata Szkudlarek / pływanie: 21:31 / T1: 3:13 / rower: 1:29:01 / T2: 2:37 / bieg: 49:23 / finisz: 2:45:45
K25
- Pamela Broniarek / pływanie: 14:16 / T1: 2:38 / rower: 1:28:19 / T2: 2:21 / bieg: 49:01 / finisz: 2:36:35
- Agata Dul / pływanie: 21:13 / T1: 5:43 / rower: 1:30:09 / T2: 3:30 / bieg: 1:01:07 / finisz: 3:01:42
K30
- Iga Kowalczyk / pływanie: 15:54 / T1: 1:57 / rower: 1:14:07 / T2: 1:33 / bieg: 43:01 / finisz: 2:16:32
- Monika Chodyna / pływanie: 13:28 / T1: 1:37 / rower: 1:16:41 / T2: 2:16 / bieg: 48:04 / finisz: 2:22:06
- Anna Peterek / pływanie: 14:32 / T1: 1:49 / rower: 1:16:54 / T2: 2:14 / bieg: 47:49 / finisz: 2:23:18
K35
- Karolina Jahnz / pływanie: 14:17 / T1: 1:37 / rower: 1:11:16 / T2: 1:43 / bieg: 42:54 / finisz: 2:11:47
- Marta Michalec / pływanie: 17:49 / T1: 2:44 / rower: 1:26:11 / T2: 2:33 / bieg: 54:00 / finisz: 2:43:17
- Agata Brzuska / pływanie: 20:15 / T1: 3:08 / rower: 1:42:51 / T2: 2:46 / bieg: 1:18:37 / finisz: 3:27:37
K40
- Katarzyna Jonio / pływanie: 16:52 / T1: 1:46 / rower: 1:19:02 / T2: 2:02 / bieg: 46:59 / finisz: 2:26:41
- Joanna Pomorska / pływanie: 17:51 / T1: 2:03 / rower: 1:21:07 / T2: 2:15 / bieg: 45:36 / finisz: 2:28:52
- Magdalena Tukiendorf / pływanie: 16:38 / T1: 2:10 / rower: 1:18:30 / T2: 2:21 / bieg: 53:17 / finisz: 2:32:56
K45
- Aneta Kirilenko / pływanie: 18:34 / T1: 2:37 / rower: 1:18:26 / T2: 2:33 / bieg: 46:32 / finisz: 2:28:42
- Agata Holnicka / pływanie: 18:26 / T1: 1:52 / rower: 1:20:19 / T2: 1:59 / bieg: 48:42 / finisz: 2:31:18
- Joanna Rębiś / pływanie: 22:07 / T1: 3:06 / rower: 1:24:33 / T2: 3:00 / bieg: 50:13 / finisz: 2:42:59
K50
- Genowefa Lange / pływanie: 21:21 / T1: 4:12 / rower: 1:39:20 / T2: 3:45 / bieg: 1:07:28 / finisz: 3:16:06
K55
- Stanisława Ferko-Czajkowska / pływanie: 21:14 / T1: 3:16 / rower: 1:28:32 / T2: 3:13 / bieg: 57:19 / finisz: 2:53:34
- Romualda Kosmatka / pływanie: 39:24 / T1: 4:46 / rower: 1:41:07 / T2: 3:01 / bieg: 1:10:32 / finisz: 3:38:50
Przemek Schenk
foto: Garmin Iron Triathlon FB