TOP

GIT Żyrardów. Czołowi TOP3 AG na 1/2IM WYNIKI

Prezentujemy liczby czołowych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy startowali w Garmin Iron Triathlon Żyrardów na połówce.

Pierwszy na mecie znalazł się Sebastian Najmowicz, z czasem 3:59:53. Miał cztery sekundy przewagi nad bratem Pawłem. Podium uzupełnił Ukrainiec – Hennadii Anzin (4:08:24)

Aleksandra Krawczyk zjawiła się na mecie z wynikiem 5:08:30. Podium uzupełniły Agata Frydrych (5:11:15) oraz Julita Tomaszewska (5:22:22).

Szczegółowe wyniki TOP3 AG

M18

  1. Paweł Najmowicz / pływanie: 25:31 / T1: 1:37 / rower: 2:13:54 / T2: 1:55 / bieg: 1:17:00 / finisz: 3:59:57
  2. Hennadii Anzin (UKR) / pływanie: 24:06 / T1: 1:22 / rower: 2:18:41 / T2: 1:53 / bieg: 1:22:22 / finisz: 4:08:24
  3. Norbert Szymkowiak / pływanie: 34:05 / T1: 2:14 / rower: 2:20:53 / T2: 2:02 / bieg: 1:38:10 / finisz: 4:37:24

M30

  1. Sebastian Najmowicz / pływanie: 24:07 / T1: 1:27 / rower: 2:15:27 / T2: 1:58 / bieg: 1:16:54 / finisz: 3:59:53
  2. Gediminas Pajeda (LTU) / pływanie: 29:56 / T1: 1:31 / rower: 2:13:59 / T2: 3:04 / bieg: 1:21:33 / finisz: 4:10:03
  3. Laurent Soufflet (FRA) / pływanie: 29:50 / T1: 1:49 / rower: 2:18:07 / T2: 2:10 / bieg: 1:24:12 / finisz: 4:16:08

M40

  1. Bartek Zych / pływanie: 34:28 / T1: 2:44 / rower: 2:21:43 / T2: 2:23 / bieg: 1:33:17 / finisz: 4:34:35
  2. Sebastian Krasnodębski / pływanie: 34:47 / T1: 2:13 / rower: 2:28:48 / T2: 2:36 / bieg: 1:28:38 / finisz: 4:37:02
  3. Piotr Szefer / pływanie: 34:12 / T1: 3:10 / rower: 2:21:23 / T2: 1:55 / bieg: 1:37:14 / finisz: 4:37:54

M50

  1. Rafał Palczak / pływanie: 39:00 / T1: 3:40 / rower: 2:47:07 / T2: 3:19 / bieg: 1:59:43 / finisz: 5:32:49
  2. Mariusz Kabza / pływanie: 38:04 / T1: 3:55 / rower: 3:02:06 / T2: 3:12 / bieg: 2:26:56 / finisz: 6:14:13
  3. Piotr Kostrzewski / pływanie: 53:32 / T1: 9:49 / rower: 2:55:13 / T2: 4:04 / bieg: 2:29:26 / finisz: 6:32:04

M60

  1. Kazimierz Niemczyk / pływanie: 44:21 / T1: 4:56 / rower: 2:52:09 / T2: 4:41 / bieg: 1:43:56 / finisz: 5:30:03

K30

  1. Aleksandra Krawczyk / pływanie: 33:31 / T1: 2:21 / rower: 2:47:57 / T2: 2:12 / bieg: 1:42:29 / finisz: 5:08:30
  2. Agata Frydrych / pływanie: 37:49 / T1: 3:53 / rower: 2:39:14 / T2: 2:51 / bieg: 1:47:28 / finisz: 5:11:15
  3. Agata Misiak / pływanie: 33:51 / T1: 2:41 / rower: 2:55:26 / T2: 2:58 / bieg: 2:04:02 / finisz: 5:38:58

K40

  1. Julita Tomaszewska / pływanie: 38:42 / T1: 2:37 / rower: 2:42:22 / T2: 2:38 / bieg: 1:56:03 / finisz: 5:22:22

K50

  1. Agnieszka Pyzel / pływanie: 39:17 / T1: 3:48 / rower: 3:13:34 / T2: 3:07 / bieg: 2:03:21 / finisz: 6:03:07

Przemek Schenk
foto: Garmin Iron Triathlon FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X