TOP

World Triathlon Long Distanse Championship. Najszybsi zawodnicy i zawodniczki WYNIKI

Prezentujemy rezultaty najszybszych triathlonistów oraz triathlonistek, którzy rywalizowali w ramach World Triathlon Long Distanse Championship.

Lucy Charles pokonanie trasy zajęło 3:34:17. Wyprzedziła rodaczkę Emmę Pallant o 3:12. Podium uzupełniła Sarissa De Vries, meldując się na mecie, z wynikiem 3:39:26.

Szczegółowe wyniki TOP10 kobiet elity

  1. Lucy Charles-Barclay (GBR) / pływanie: 26:12 / T1: 2:42 / rower: 1:58:10 / T2: 2:08 / bieg: 1:05:05 / finisz: 3:34:17
  2. Emma Pallant (GBR) / pływanie: 30:41 / T1: 2:33 / rower: 1:56:49 / T2: 2:07 / bieg: 1:05:21 / finisz: 3:37:29
  3. Sarissa De Vries (NED) / pływanie: 27:53 / T1: 2:43 / rower: 1:56:33 / T2: 2:18 / bieg: 1:10:01 / finisz: 3:39:26
  4. Grace Thek (AUS) / pływanie: 27:55 / T1: 2:39 / rower: 1:59:40 / T2: 2:13 / bieg: 1:07:16 / finisz: 3:39:42
  5. Luisa Baptista (BRA) / pływanie: 27:52 / T1: 2:34 / rower: 2:04:20 / T2: 2:08 / bieg: 1:04:09 / finisz: 3:41:02
  6. Marjolaine Pierre (FRA) / pływanie: 30:38 / T1: 2:51 / rower: 1:56:32 / T2: 2:20 / bieg: 1:10:50 / finisz: 3:43:10
  7. Rebecca Clarke (NZL) / pływanie: 27:17 / T1: 2:57 / rower: 1:59:56 / T2: 2:24 / bieg: 1:11:59 / finisz: 3:44:31
  8. Manon Genet (FRA) / pływanie: 31:26 / T1: 3:00 / rower: 2:00:12 / T2: 2:19 / bieg: 1:10:02 / finisz: 3:46:57
  9. Giorgia Priarone (ITA) / pływanie: 31:14 / T1: 3:09 / rower: 2:02:40 / T2: 2:18 / bieg: 1:07:50 / finisz: 3:47:10
  10. Alexia Baily (FRA) / pływanie: 30:38 / T1: 2:53 / rower: 2:01:08 / T2: 2:04 / bieg: 1:10:29 / finisz: 3:47:10

Ze zwycięstwa mógł cieszyć się też Pierre Le Corre. Reprezentant Francji zameldował się na mecie, z wynikiem 3:11:15. Wyprzedził Floriana Angerta o 2:14. Na trzecim miejscu wyścig skończył Frederic Funk (3:15:40).

Szczegółowe wyniki TOP10 mężczyzn elity

  1. Pierre Le Corre (FRA) / pływanie: 24:44 / T1: 2:42 / rower: 1:44:11 / T2: 1:54 / bieg: 57:45 / finisz: 3:11:15
  2. Florian Angert (GER) / pływanie: 25:12 / T1: 2:51 / rower: 1:42:26 / T2: 2:07 / bieg: 1:00:56 / finisz: 3:13:29
  3. Frederic Funk (GER) / pływanie: 26:21 / T1: 2:52 / rower: 1:42:22 / T2: 2:17 / bieg: 1:01:50 / finisz: 3:15:40
  4. Gregory Barnaby (ITA) / pływanie: 26:19 / T1: 2:58 / rower: 1:44:36 / T2: 2:06 / bieg: 1:00:24 / finisz: 3:16:21
  5. Clement Mignon (FRA) / pływanie: 27:05 / T1: 2:49 / rower: 1:44:02 / T2: 2:11 / bieg: 1:01:46 / finisz: 3:17:53
  6. Christophe De Keyser (BEL) / pływanie: 25:26 / T1: 2:39 / rower: 1:45:50 / T2: 2:03 / bieg: 1:02:07 / finisz: 3:18:02
  7. Denis Chevrot (FRA) / pływanie: 26:13 / T1: 2:40 / rower: 1:48:30 / T2: 2:23 / bieg: 59:30 / finisz: 3:19:14
  8. Robert Kallin (SWE) / pływanie: 27:03 / T1: 3:06 / rower: 1:43:43 / T2: 2:20 / bieg: 1:03:25 / finisz: 3:19:35
  9. Jamie Riddle (RSA) / pływanie: 24:43 / T1: 2:50 / rower: 1:49:51 / T2: 2:26 / bieg: 1:02;11 / finisz: 3:21:58
  10. Ondrej Kubo (SVK) / pływanie: 28:59 / T1: 2:38 / rower: 1:45:41 / T2: 2:20 / bieg: 1:02:56 / finisz: 3:22:33

Przemek Schenk
foto: triathlon.org

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X