TOP
GIT Nieporęt: Najlepsi AG na 1/4
Kolejne zwycięstwa odnieśli Tomasz Marcinek (1:54:49) oraz Alicja Pyszka-Bazan (2:12:23). Nie zabrakło walki oraz emocji w poszczególnych AG.
Tomasz Marcinek sukcesywnie przez cały wyścig budował minimalną przewagę nad drugim Sergiuszem Sobczykiem. Za to wśród kobiet Alicja Pyszka-Bazan odniosła pewne zwycięstwo, mając 10:40 przewagi nad drugą Anią Halską.
Wyniki TOP3 poszczególnych kategorii wiekowych:
Kategoria M18:
- Maciek Ogrodnik / pływanie: 13:32 / T1: 1:25 / rower: 1:10:12 / T2: 00:50 / bieg: 38:16 / finisz: 2:04:15
- Przemysław Gaj / pływanie: 18:32 / T1: 2:05 / rower: 1:12:43 / T2: 1:14 / bieg: 40;25 / finisz: 2:14:59
- Bartosz Wikaliński / pływanie: 20:54 / T1: 3:11 / rower: 1:17:54 / T2: 1:29 / bieg: / finisz:
Kategoria M25:
- Tomasz Marcinek / pływanie: 12:24 / T1: 1:21 / rower: 1:04:11 / T2: 00:42 / bieg: 36:11 / finisz: 1:54:49
- Sergiusz Sobczyk / pływanie: 13:28 / T1: 1:26 / rower: 1:04:42 / T2: 00:46 / bieg: 36:28 / finisz: 1:56:50
- Patryk Gąsior / pływanie: 12:17 / T1: 1:37 / rower: 1:10:16 / T2: 1:21 / bieg: 42:33 / finisz: 1:08:04
Kategoria M30:
- Kornel Mach / pływanie: 14:48 / T1: 1:58 / rower: 1:08:16 / T2: 1:08 / bieg: 39:31 / finisz: 2:05:41
- Maciej Cerebak / pływanie: 14:42 / T1: 1:51 / rower: 1:10:20 / T2: 1:10 / bieg: 41;05 / finisz: 2:09:08
- Janusz Szymczak / pływanie: 14:52 / T1: 2:07 / rower: 1:09:42 / T2: 1:07 / bieg: 42:42 / finisz: 2:10:30
Kategoria M35:
- Adam Jaroniec / pływanie: 15:38 / T1: 1;55 / rower: 1:08:17 / T2: 1:08 / bieg: 40:51 / finisz: 2:07:49
- Kamil Duplicki / pływanie: 16:31 / T1: 1:36 / rower: 1:10:22 / T2: 00:45 / bieg: 39:29 / finisz: 2:08:43
- Paweł Tymiński / pływanie: 17:35 / T1: 1:44 / rower: 1:10:36 / T2: 1:18 / bieg: 38:48 / finisz: 2:10:01
Kategoria M40:
- Paweł Targoni / pływanie: 15:15 / T1: 1:54 / rower: 1:08:36 / T2: 0:55 / bieg: 39:34 / finisz: 2:06:14
- Wojciech Odzimek / pływanie: 14:40 / T1: 1:54 / rower: 1:07:25 / T2: 1:12 / bieg: 43:48 / finisz: 2:08:59
- Marcin Punpur / pływanie: 16:06 / T1: 2:09 / rower: 1:10:59 / T2: 1:18 / bieg: 39:34 / finisz: 2:10:06
Kategoria M45:
- Piotr Szefer / pływanie: 16:45 / T1: 1:48 / rower: 1:09:39 / T2: 1:09 / bieg: 42;57 / finisz: 2:12;18
- Bartłomiej Trzebiński / pływanie: 16:21 / T1: 2:06 / rower: 1:11:06 / T2: 1:24 / bieg: 42:14 / finisz: 2:13:11
- Piotr Kalinowski / pływanie: 13:36 / T1: 1:51 / rower: 1:12:23 / T2: 00:57 / bieg: 44:25 / finisz: 2:13:12
Kategoria M50:
- Cezary Figurski / pływanie: 14:44 / T1: 1:59 / rower: 1;14:39 / T2: 1:07 / bieg: 44:24 / finisz: 2:16:53
- Adam Czajkowski / pływanie: 16:20 / T1: 2:21 / rower: 1:14:41 / T2: 1:26 / bieg: 45:16 / finisz: 2:20:04
- Andrzej Desselberger / pływanie: 17:41 / T1: 2:57 / rower: 1:14:16 / T2: 1:09 / bieg: 48:42 / finisz: 2:24:45
Kategoria M55:
- Sławomir Kąkol / pływanie: 16:56 / T1: 2:42 / rower: 1:10:07 / T2: 1:21 / bieg: 45;11 / finisz: 2;16:17
- Tomasz Lisius / pływanie: 19:42 / T1: 3:09 / rower: 1:20:32 / T2: 1:37 / bieg: 50:55 / finisz: 2:35:55
- Sławomir Delegacz / pływanie: 21:30 / T1: 3:08 / rower: 1:16:10 / T2: 5:26 / bieg: 52:23 / finisz: 2:38:37
Kategoria M60:
- Dariusz Drapella / pływanie: 18:21 / T1: 2:08 / rower: 1:18:51 / T2: 1:13 / bieg: 54:27 / finisz: 2:35:00
- Mirosław Dziczek / pływanie: 22:06 / T1: 5:09 / rower: 1:22:21 / T2: 3:11 / bieg: 54;48 / finisz: 2:47:35
- Zbigniew Leszek / pływanie: 25:47 / T1: 4:29 / rower: 1:32:45 / T2: 1:32 / bieg: 1:04:41 / finisz: 3:09:14
Kategoria M65:
- Czesław Mączyński / pływanie: 24:39 / T1: 3:10 / rower: 1:19:01 / T2: 1:47 / bieg: 57:36 / finisz: 2:46:13
Kategoria K25:
- Alicja Pyszka-Bazan / pływanie: 13:33 / T1: 2:01 / rower: 1:13:23 / T2: 1:20 / bieg: 42:06 / finisz: 2:12:23
- Ewa Woźnicka / pływanie: 20:07 / T1: 3:18 / rower: 1:19:24 / T2: 1:27 / bieg: 48:34 / finisz: 2:32:50
- Agata Włódarczyk / pływanie: 18:47 / T1: 2:16 / rower: 1:23:50 / T2: 1:39 / bieg: 48:53 / finisz: 2:35:25
Kategoria K30:
- Ewa Pietruszewska / pływanie: 19:11 / T1: 3:00 / rower: 1:25:17 / T2: 1:44 / bieg: 53:42 / finisz: 2:42:54
- Aleksandra Karbowiak / pływanie: 20:03 / T1: 2:50 / rower: 1:27:44 / T2: 1:04 / bieg: 54:11 / finisz: 2:45:52
- Katarzyna Gruszka / pływanie: 22;27 / T1: 2:15 / rower: 1:24:00 / T2: 2:07 / bieg: 1:01;16 / finisz: 2;52:05
Kategoria K35:
- Ania Halska / pływanie: 18:00 / T1: 2:25 / rower: 1:17:23 / T2: 1:20 / bieg: 43:55 / finisz: 2:23:03
- Joanna Pomorska / pływanie: 18:01 / T1: 2:29 / rower: 1:18:53 / T2: 1:13 / bieg: 44:29 / finisz: 2:25:05
- Wioleta Jarocka / pływanie: 17:45 / T1: 1:59 / rower: 1:17:42 / T2: 1:05 / bieg: 47:08 / finisz: 2:25:39
Kategoria K40:
- Julita Tomaszewska / pływanie: 19:04 / T1: 2:30 / rower: 1:16:59 / T2: 1:32 / bieg: 48:51 / finisz: 2:28:56
- Ewelina Brzostowicz / pływanie: 24:13 / T1: 3:50 / rower: 1:28:35 / T2: 2:15 / bieg: 58:17 / finisz: 2:57:10
- Dorota Chudzik / pływanie: 19:06 / T1: 4:03 / rower: 1:34;20 / T2: 2;25 / bieg: 1;01:08 / finisz: 3:01:02
Kategoria K45:
- Julita Sikora / pływanie: 18:14 / T1: 2:10 / rower: 1:17:00 / T2: 1:15 / bieg: 47:53 / finisz: 2:26:32
- Anna Lindholm Jarząbek / pływanie: 19:38 / T1: 2:41 / rower: 1:22:36 / T2: 1:35 / bieg: 50:21 / finisz: 2:36:51
- Joanna Rębiś / pływanie: 23:24 / T1: 3:21 / rower: 1:32:45 / T2: 1:50 / bieg: 46:51 / finisz: 2:48:11
Kategoria K50:
- Beata Gumowska / pływanie: 20:09 / T1: 3:20 / rower: 1:29:01 / T2: 1:52 / bieg: 52:54 / finisz: 2:47:16
- Stanisława Ferko-Czajkowska / pływanie: 24:24 / T1: 3:23 / rower: 1;27:29 / T2: 1:50 / bieg: 58:45 / finisz: 2:55:51
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne