Wiadomości

Pierwsze karty mistrzostw Polski odkryte

Można powiedzieć, że na froncie bez zmian. Poznaliśmy daty pierwszych imprez rangi mistrzowskiej w Polsce. Gospodarzami starzy znajomi.

Po raz kolejny, który to już czwarty, piąty mistrzostwa Polski w duathlonie na dystansie sprinterskim odbędą się w Rumi. Na jednej z najszybszych, a może nawet najszybszych tras ścigać się będą młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy, zawodnicy w kategorii U23, elita i age – gruperzy. Organizatorem jest UKS Tri Team Rumia z Piotrem Netterem na czele. A wszystko to będzie się działo 26 kwietnia 2020 roku.

Po drugie Czempiń

Kolejna impreza mistrzowska odbędzie się 9 maja 2020 roku w Czempinie. To także będzie duathlon, ale na dystansie średnim. Rywalizacja wśród zawodników U23, elicie i amatorach. Organizator PonoKai Sport i Event.

Po trzecie Poznań

Pod koniec czerwca, 26-28 odbędą się w Poznaniu mistrzostwa Polski na dystansie średnim, tym razem w triathlonie. O medale ścigać się będą zawodnicy PRO i AG. Organizatorem Klub Sportowy Tri Tour.

Po czwarte Białystok

W Białymstoku zorganizowane zostaną mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim dla zawodowców, amatorów i triathlonistów w kategorii U23. Imprezę przygotuje Labosport Polska, a odbędzie się ona 16 sierpnia 2020 roku.

Po piąte Malbork

Ostatnia znana data, to 6 września 2020 roku gdzie po raz drugi w Malborku odbędą się zawody na dystansie długim. Ponownie organizatorem będzie Laborsport. O medale walczyć będą PRO i AG.

Kolejne daty imprez rangi mistrzowskiej mamy poznać do końca listopada 2019 roku. Jak informuje Polski Związek Triathlonu trwają negocjacje z ewentualnymi organizatorami.

Dawid Majakowski

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Close
Back to top button
X