Wiadomości

MP: Dąbrowski najszybszy w AG WYNIKI

Za nami rywalizacja pierwszej fali AG w ramach mistrzostw Polski w Rawie Mazowieckiej. Poznaj szczegółowe wyniki czołowych zawodników w męskich kategoriach wiekowych.

Najszybszy okazała się Dariusz Dąbrowski z czasem 1:02:11. Tym samym wyprzedził Tomasza Skowrona, który pokonał trasę z wynikiem 1:02:57. Podium uzupełnił Krzysztof Łukaszewicz (1:04:01).

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:

Kategoria M18

  1. Tomasz Skowron / pływanie: 11:07 / T1: 1:56 / rower: 29:07 / T2:0 / bieg: 20:47 / finisz: 1:02:57
  2. Krzysztof Łukaszewicz / pływanie: 11:39 / T1: 2:11 / rower: 29:20 / T2:0 / bieg: 20:51 / finisz: 1:04:01
  3. Adrian Klincewicz / pływanie: 11:33 / T1: 2:30 / rower: 28:01 / T2: 0 / bieg: 22:37 / finisz: 1:04:41

Kategoria M45

  1. Dariusz Dąbrowski / pływanie: 11:07 / T1: 1:52 / rower: 28:10 / T2:0 / bieg: 21:02 / finisz: 1:02:11
  2. Mariusz Szczotka / pływanie: 12:43 / T1: 2:31 / rower: 28:52 / T2: 0 / bieg: 20:37 / finisz: 1:04:43
  3. Marcin Markiewicz / pływanie: 11:46 / T1: 2:03 / rower: 28:25 / T2: 0 / bieg: 22:40 / finisz: 1:04:54

Kategoria M50

  1. Henryk Brzóska / pływanie: 14:18 / T1: 2:43 / rower: 29:28 / T2:0 / bieg: 21:09 / finisz: 1:07:38
  2. Cezary Figurski / pływanie: 11:22 / T1: 2:11 / rower: 31:30 / T2: 0 / bieg: 22:40 / finisz: 1:07:43
  3. Jacek Garbacik / pływanie: 14:22 / T1: 2:46 / rower: 30:04 / T2: 0 / bieg: 22:10 / finisz: 1:09:22

Kategoria M55

  1. Sławomir Kąkol / pływanie: 13:02 / T1: 2:18 / rower: 29:18 / T2: 0 / bieg: 22:55 / finisz: 1:07:33
  2. Jacek Gardener / pływanie: 13:32 / T1: 2:18 / rower: 28:51 / T2: 0 / bieg: 24:41 / finisz: 1:09:22
  3. Tomasz Brett / pływanie: 11:12 / T1: 2:25 / rower: 32:50 / T2: 0 / bieg: 23:58 / finisz: 1:10:25

Kategoria M60

  1. Tomasz Klepacki / pływanie: 13:42 / T1: 2:45 / rower: 32:02 / T2: 0 / bieg: 24:37 / finisz: 1:13:06
  2. Janusz Misiaszek / pływanie: 15:07 / T1: 2:43 / rower: 31:46 / T2: 0 / bieg: 24:43 / finisz: 1:14:19
  3. Dariusz Drapella / pływanie: 14:08 / T1: 2:27 / rower: 31:25 / T2: 0 / bieg: 26:42 / finisz: 1:14:42

Kategoria M65

  1. Andrzej Piasecki / pływanie: 17:35 / T1: 3:24 / rower: 34:34 / T2: 0 / bieg: 27:19 / finisz: 1:22:52
  2. Andrzej Szczepanik / pływanie: 17:15 / T1: 3:10 / rower: 34:35 / T2: 0 / bieg: 28:07 / finisz: 1:23:07
  3. Czesław Mączyński / pływanie: 19:40 / T1: 3:13 / rower: 33:07 / T2: 0 / bieg: 29:04 / finisz: 1:25:04

Kategoria M70

  1. Jerzy Gendek / pływanie: 17:56 / T1: 4:35 / rower: 38:29 / T2: 0 / bieg: 35:01 / finisz: 1:36:01

Przemek Schenk
foto: Polski Triathlon FB

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close