TOP

Mistrzostwa Polski na 1/2IM. Czołowi zawodnicy i zawodniczki OPEN WYNIKI

Prezentujemy rezultaty najlepszych triathlonistów i triathlonistek, którzy rywalizowali w ramach mistrzostw Polski na połówce w Poznaniu.

Ze zwycięstwa cieszył się Robert Wilkowiecki, wbiegając na metę, z czasem 3:43:27.  Wyprzedził Kacpra Stępniaka o 1:12. Brązowy medal zdobył Tomasz Szala (3:53:30).

Szczegółowe wyniki TOP10 mężczyzn OPEN

  1. Robert Wilkowiecki (PRO) / pływanie: 23:26 / T1: 2:24 / rower: 2:04:16 / T2: 1:03 / bieg: 1:12:18 / finisz: 3:43:27
  2. Kacper Stępniak (PRO) / pływanie: 23:25 / T1: 2:28 / rower: 2:04:14 / T2: 00:53 / bieg: 1:13:39 / finisz: 3:44:39
  3. Tomasz Szala (PRO) / pływanie: 25:47 / T1: 4:36 / rower: 2:05:03 / T2: 00:59 / bieg: 1:17:05 / finisz: 3:53:30
  4. Jacek Krawczyk (PRO) / pływanie: 25:38 / T1: 2:51 / rower: 2:07:54 / T2: 1:14 / bieg: 1:21:55 / finisz: 3:59:32
  5. Sergiusz Sobczyk (AG) / pływanie: 27:21 / T1: 2:46 / rower: 2:12:01 / T2: 1:25 / bieg: 1:16:48 / finisz: 4:00:21
  6. Tomasz Spaleniak (AG) / pływanie: 31:14 / T1: 3:20 / rower: 2:11:23 / T2: 1:15 / bieg: 1:15:35 / finisz: 4:02:47
  7. Mateusz Gajewski (AG) / pływanie: 25:47 / T1: 3:02 / rower: 2:13:24 / T2: 1:20 / bieg: 1:20:12 / finisz: 4:03:45
  8. Maciej Wiśniewski (AG) / pływanie: 29:21 / T1: 2;51 / rower: 2:11:19 / T2: 00:33 / bieg: 1:20:32 / finisz: 4:04:36
  9. Łukasz Lis (AG) / pływanie: 25:28 / T1: 3:03 / rower: 2:12:51 / T2: 1:20 / bieg: 1:22:15 / finisz: 4:04:56
  10. Kamil Duplicki (AG) / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: 00:56 / bieg: 1:19:44 / finisz: 4:09:35

Mistrzynią Polski na tym dystansie została Magda Lenz (4:27:04). Wyprzedziła Ewelinę Wołos (4:28:18) oraz Paulinę Kotficę (4:30:08).

Szczegółowe wyniki TOP10 kobiet OPEN

  1. Magda Lenz (AG) / pływanie: 32:23 / T1: 3:06 / rower: 2:22:10 / T2: 1:31 / bieg: 1:27:54 / finisz: 4:27:04
  2. Ewelina Wołos (AG) / pływanie: 34:40 / T1: 3:06 / rower: 2:21:24 / T2: 1:30 / bieg: 1:27:38 / finisz: 4:28:18
  3. Paulina Kotfica (PRO) / pływanie: 28:43 / T1: 2:47 / rower: 2:24:53 / T2: 1:21 / bieg: 1:32:24 / finisz: 4:30:08
  4. Martyna Kantor (AG) / pływanie: 39:06 / T1: 3:12 / rower: 2:33:19 / T2: 2:55 / bieg: 1:24:34 / finisz: 4:43:05
  5. Karolina Jędrocha (AG) / pływanie: 33:55 / T1: 3:36 / rower: 2:34:21 / T2: 2:22 / bieg: 1:32:38 / finisz: 4:46:52
  6. Aleksandra Grochowska (AG) / pływanie: 31:35 / T1: 3:40 / rower: 2:36:01 / T2: 1:42 / bieg: 1:39:52 / finisz: 4:52:49
  7. Paulina Prugar-Fukowska (AG) / pływanie: 35:43 / T1: 4:19 / rower: 2:42:03 / T2: 1:54 / bieg: 1:31:28 / finisz: 4:55:26
  8. Ewa Dębiec (AG) / pływanie: 41:13 / T1: 3:42 / rower: 2:33:00 / T2: 2:38 / bieg: 1:35:43 / finisz: 4:56:16
  9. Marika Dziuba (AG) / pływanie: 35:33 / T1: 4:29 / rower: 2:32:55 / T2: 1:25 / bieg: 1:45:11 / finisz: 4:59:32
  10. Aneta Kirilenko (AG) / pływanie: 39:52 / T1: 3:24 / rower: 2:40:42 / T2: 2:22 / bieg: 1:34:10 / finisz: 5:00:29
Tomasz Kowalski i jego podopieczna Magdalena Lenz

Przemek Schenk
foto: Bartek Zborowski / Ironman Poland

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X