TOP

Castle Triathlon Malbork. Czołowi zawodnicy MP na IM WYNIKI

Prezentujemy rezultaty najlepszych triathlonistów i triathlonistek, którzy rywalizowali w mistrzostwach Polski na pełnym dystansie w Malborku.

Jacek Tyczyński mógł cieszyć się ze złotego medalu mistrzostw Polski na długim dystansie i to w debiucie na IM. Srebro wyrwał Łukasz Kalaszczyński, wbiegając na metę, z wynikiem 8:18:38. Brązowy medal mistrzostw Polski należy do Marcina Ławickiego (8:20:20).

Szczegółowe wyniki TOP10 mężczyzn OPEN

  1. Jacek Tyczyński / pływanie: 52:12 / T1: 1:56 / rower: 4:27:42 / T2: 1:40 / bieg: 2:48:32 / finisz: 8:12:02
  2. Łukasz Kalaszczyński / pływanie: 58:31 / T1: 1:26 / rower: 4:34:06 / T2: 2:01 / bieg: 2:42:34 / finisz: 8:18:38
  3. Marcin Ławicki / pływanie: 53:16 / T1: 2:01 / rower: 4:23:14 / T2: 1:26 / bieg: 3:00:23 / finisz: 8:20:20
  4. Paweł Najmowicz / pływanie: 51:55 / T1: 1:55 / rower: 4:34:24 / T2: 1:52 / bieg: 2:58:30 / finisz: 8:28:36
  5. Jakub Kimmer / pływanie: 1:01:00 / T1: 1:39 / rower: 4:39:58 / T2: 1:36 / bieg: 2:57:08 / finisz: 8:41:21
  6. Daniel Jakimiuk / pływanie: 1:02:15 / T1: 2:44 / rower: 4:35:07 / T2: 1:35 / bieg: 3:01:04 / finisz: 8:42:45
  7. Mateusz Borek / pływanie: 1:05:44 / T1: 2:17 / rower: 4:48:21 / T2: 2:25 / bieg: 3:00:21 / finisz: 8:59:08
  8. Paweł Mazur / pływanie: 1:00:58 / T1: 1:50 / rower: 4:50:43 / T2: 2:21 / bieg: 3:15:30 / finisz: 9:11:22
  9. Rafał Jaworski / pływanie: 1:09:31 / T1: 2:07 / rower: 4:53:32 / T2: 1:38 / bieg: 3:08:50 / finisz: 9:15:38
  10. Piotr Kowalczyk / pływanie: 1:07:18 / T1: 3:17 / rower: 4:53:16 / T2: 2:48 / bieg: 3:18:09 / finisz: 9:24:48

Najszybszą zawodniczką była Magda Ciołczyk (10:22:03). Wyprzedziła Ewę Urbańską o 7:04. Trzecia była Joanna Markucka (10:38:19).

Szczegółowe wyniki TOP10 kobiet OPEN

  1. Magda Ciołczyk / pływanie: 1:14:04 / T1: 2:01 / rower: 5:01:26 / T2: 2:05 / bieg: 4:02:27 / finisz: 10:22:03
  2. Ewa Urbańska / pływanie: 1:13:21 / T1: 3:03 / rower: 5:06:51 / T2: 3:02 / bieg: 4:02:50 / finisz: 10:29:07
  3. Joanna Markucka / pływanie: 1:10:28 / T1: 3:47 / rower: 5:25:46 / T2: 2:43 / bieg: 3:55:35 / finisz: 10:38:19
  4. Agata Knofel-Laszczyńska / pływanie: 1:25:07 / T1: 3:48 / rower: 5:41:38 / T2: 3:25 / bieg: 4:04:47 / finisz: 11:18:45
  5. Bogumiła Włodarska / pływanie: 1:09:59 / T1: 3:34 / rower: 5:48:42 / T2: 3:27 / bieg: 4:16:27 / finisz: 11:22:09
  6. Marta Hała / pływanie: 1:23:56 / T1: 5:37 / rower: 6:00:52 / T2: 4:42 / bieg: 4:02:01 / finisz: 11:37:08
  7. Katarzyna Gniot / pływanie: 1:21:51 / T1: 4:40 / rower: 6:04:23 / T2: 2:26 / bieg: 4:17:54 / finisz: 11:51:14
  8. Marta Chojnacka / pływanie: 1:31:42 / T1: 6:31 / rower: 6:02:37 / T2: 3:34 / bieg: 4:10:03 / finisz: 11:54:27
  9. Magdalena Chomont / pływanie: 1:22:47 / T1: 3:48 / rower: 5:59:00 / T2: 3:31 / bieg: 4:29:00 / finisz: 11:58:06
  10. Paulina Zaborowska / pływanie: 1:21:17 / T1: 5:28 / rower: 6:30:38 / T2: 4:05 / bieg: 3:57:57 / finisz: 11:59:25

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X