Lotto Triathlon Energy Skarszewy – Starogard. Zwycięscy Ruciński i Tylak na 1/8IM

Zawodnicy powalczyli też na dystansie 1/8IM. Na starcie znalazł się m.in.: Jakub Ruciński.

Triathlonista z Sopotu już notował dobre wyniki w tym sezonie, w zawodach cyklu Lotto Triathlon Energy. Wygrał na 1/8IM w Gniewinie. Tym razem chciał pójść za ciosem.

Przekonujące zwycięstwo Rucińskiego

Ruciński prowadził w wyścigu niemal przez cały wyścig. Kontrolował sytuację i ostatecznie wbiegł na metę, z czasem 1:01:31. W ten sposób zawodnik Bike u Up wyprzedził Mateusza Heringa o 1:09. Podium uzupełnił Rafał Korulczyk, któremu pokonanie trasy zajęło 1:04:22.