Wiadomości

Licytacje AMZ dla podopiecznych Fundacji Akogo. Wsparcie triathlonistów

Firma AMZ Szamotuły organizuje licytacje charytatywne dla podopiecznych Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na rzecz pacjentów w śpiączce i ich rodziny.

Fundacja „Akogo?” wspiera pacjentów w śpiączce i ich rodziny. Z ich inicjatywy powstała pierwsza w Polsce klinika dla tego typu podopiecznych – ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny dla dzieci „Budzik”. Miejsce to od wielu lat pomaga małym pacjentom neurologicznym w walce o zdrowie. Na początku 2023 roku planowane jest otwarcie podobnej placówki dla osób dorosłych.

Szczegóły licytacji

Akcja Trenuj dla tych, którzy śpią to cykl aukcji, w których do wygrania są treningi personalne, uczestnictwo w warsztatach jogi, a nawet pakiet startowy w przyszłorocznych zawodach triathlonowych. Dzięki zaangażowaniu czołowych polskich triathlonistów i biegaczy: Marcina Chabowskiego, Łukasza Kalaszczyńskiego i Miłosza Sowińskiego, zwycięzcy licytacji będą mieli możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych treningach, dostosowanych do ich potrzeb i możliwości.

Osoby, które preferują spokojniejsze formy aktywności fizycznej, mają szansę wylicytować 1 miejsce na jesiennych warsztatach jogi organizowanych przez Gosię Mostowską. Gosia jest certyfikowanym nauczycielem jogi z pasją do zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Prowadzi warsztaty, na których coś dla siebie znajdą osoby początkujące, jak i zaawansowane. Natomiast organizator Enea Bydgoszcz Triathlon, przekazał na rzecz fundacji pakiet startowy (dystans ¼) w zawodach w przyszłym roku.

Więcej szczegółów  o akcji: LINK

O AMZ Szamotuły

AMZ Szamotuły to producent najwyższej jakości kołder i poduszek, szytych w 100% w Polsce. Poza działalnością biznesową firma od lat wspiera sportowców i popularyzuje wiedzę o prawidłowym śnie i regeneracji. Wykorzystując swoją pozycję na rynku i doświadczenie, AMZ zdecydowało się zaangażować w pomoc pacjentom w śpiączce. Na początku 2022 roku firma wsparła swoimi produktami klinikę Budzik powołaną do życia przez Fundację. Tym razem poszła jednak o krok dalej: wraz z zaprzyjaźnionymi sportowcami zorganizowała akcję, do której każdy jest zaproszony i może wziąć w niej udział.

Zapraszamy do licytacji i wspólnych treningów z AMZ!

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X