Wiadomości

Jelle Geens miał wypadek na rowerze

Okres między sezonowy jest czasem szlifowania formy przed kolejnymi wyzwaniami. Niestety ten proces zakłócił Jelle Geensowi wypadek na rowerze.

Na szczęście nic poważnego nie stało się belgijskiemu triathloniście. Po całym wydarzeniu podzielił się szczegółami zdarzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niestety w zeszłym tygodniu uległem wypadkowi. Jakiś kij wszedł w przednie koło i przeleciałem przez kierownice. Upadłem dość mocno na ramię i głowę, ale na szczęście nic nie zostało złamane! Musiałem podejść do tego bardzo spokojnie i przez jakiś czas starać się unikać wszelkich bodźców, co było bardzo trudne psychicznie. Na szczęście znów zaczynam czuć się normalnie, a ten weekend był dużym pozytywem. Nadal odczuwam ból barku, ale mam nadzieję, że to też wkrótce ustąpi. Ostatecznie myślę, że miałem dużo szczęścia, a mój kask spełnił zadanie – napisał Jelle Geens na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jelle Geens (@jellegeens)

Kim jest Jelle Geens?

Belgijski triathlonista urodził się 26 marca 1993 roku. W dotychczasowej karierze  Jelle Geens reprezentował Belgię na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio i zajął 38 miejsce. Dwa lata później zdobył brązowy medal w sztafecie drużyn mieszanych na Mistrzostwach Europy w Triathlonie 2018. W 2019 roku Geens wygrał wyścig Groupe Copley World Triathlon Montreal 2019 i zdobył brązowy medal na Hamburg Wasser World Triathlon

Najważniejsze wyniki w karierze:

– 3 miejsce na Pucharze Świata Miyazaki ITU Triathlon 2019

– 3. miejsce w Hamburg Wasser World Triathlon 2019

– 1. miejsce na Groupe Copley World Triathlon Montreal 2019

– III miejsce na Mistrzostwach Europy Weert ETU Triathlon 2019

– 2 miejsce na Pucharze Świata w Triathlonie Sarasota-Bradenton ITU 2018

– 1. miejsce na Mistrzostwach Świata ITU w Triathlonie 2018 w Antwerpii

Przemek Schenk
foto: Jelle Geens Instagram

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X