Wiadomości

Jakub “Patec” Patecki wystartuje w Enea IRONMAN Gdynia

Pół roku temu przebiegł pierwszy maraton, a za 6 tygodni czeka go sportowe wyzwanie życia. PatecWariatec, jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, influencer i podróżnik wystartuje w zawodach Enea IRONMAN Gdynia.

Jakub “Patec” Patecki to czołowy youtuber i influencer w naszym kraju, będący idolem licznej grupy dzieci i młodzieży. Posiada 1,9 mln obserwujących na Instagramie, a jego kanał “PatecWariatec” w serwisie YouTube subskrybuje ponad 1,4 mln osób.

Właśnie skończyłem podróż w 80 dni dookoła świata. Kierując się starym porzekadłem, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Postanowiłem, że czas na kolejne wyzwanie. Tym wyzwaniem będzie mój udział w zawodach triathlonowych IRONMAN w Gdyni.  Przygotowania do udziału w zawodach rozpocząłem pod koniec kwietnia, a teraz zdecydowałem się ten fakt upublicznić. Jestem ogromnie podekscytowany i pełen obaw jednocześnie, ale dam radę – mówi Jakub „Patec” Patecki.

Będzie miał do pokonania 3,8 km pływania, 180 km na rowerze i 42,2 km biegu.

Start Jakuba w naszej imprezie to z pewnością niecodzienne i niezmiernie ciekawe wydarzenie. Jesteśmy przekonani, że jego udział w zawodach IRONMAN zwróci na nas uwagę generacji Z, z której rekrutuje się najwięcej naszych wolontariuszy. To również dowód na to, że triathlon jest dla każdego, kto jest gotów podjąć to wyzwanie, bez względu na wiek. Mocno trzymamy kciuki za Kubę – mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X