Wiadomości

IRONMAN 70.3 Gdynia: Nils Frommhold powalczy o zwycięstwo

Niemiecki triathlonista triumfował w Gdyni w 2015 roku, a w ostatniej edycji zajął drugie miejsce. Nils Frommhold to piąty zawodnik mistrzostw świata IRONMAN 70.3 z 2014 roku i zwycięzca legendarnych zawodów w Roth. Na koncie ma także szóste miejsce na mistrzostwach świata IRONMAN Kona na Hawajach.

– Bardzo się cieszymy, że Nils po raz kolejny wybrał nasz wyścig – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN w Polsce. – Nils to nie tylko utalentowany sportowiec, ale też niezwykle sympatyczny i pozytywny człowiek. Przez te kilka lat wypracował sobie w Polsce dobrą markę i zyskał wielu fanów. Jego obecność z pewnością podniesie temperaturę rywalizacji, może też liczyć na mocne wsparcie ze strony kibiców. Nie od dziś wiadomo, że kibice w Gdyni potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę wzdłuż trasy i na mecie zawodów

Radości ze startu w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia nie kryje też Nils Frommhold.

– IRONMAN 70.3 Gdynia to jedne z moich ulubionych zawodów. W Polsce czuję się doskonale, a Gdynia kocha triathlon. Meta na plaży w obecności kilku tysięcy osób na trybunach to zawsze niesamowite emocje. Mogę zapewnić, że na trasie dam z siebie wszystko – mówi Nils Frommhold.

Czy tak będzie, przekonamy się 11 sierpnia 2019 roku.

Materiał prasowy

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X