Wiadomości

IRONMAN 70.3 Gdynia: Nils Frommhold powalczy o zwycięstwo

Niemiecki triathlonista triumfował w Gdyni w 2015 roku, a w ostatniej edycji zajął drugie miejsce. Nils Frommhold to piąty zawodnik mistrzostw świata IRONMAN 70.3 z 2014 roku i zwycięzca legendarnych zawodów w Roth. Na koncie ma także szóste miejsce na mistrzostwach świata IRONMAN Kona na Hawajach.

– Bardzo się cieszymy, że Nils po raz kolejny wybrał nasz wyścig – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN w Polsce. – Nils to nie tylko utalentowany sportowiec, ale też niezwykle sympatyczny i pozytywny człowiek. Przez te kilka lat wypracował sobie w Polsce dobrą markę i zyskał wielu fanów. Jego obecność z pewnością podniesie temperaturę rywalizacji, może też liczyć na mocne wsparcie ze strony kibiców. Nie od dziś wiadomo, że kibice w Gdyni potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę wzdłuż trasy i na mecie zawodów

Radości ze startu w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia nie kryje też Nils Frommhold.

– IRONMAN 70.3 Gdynia to jedne z moich ulubionych zawodów. W Polsce czuję się doskonale, a Gdynia kocha triathlon. Meta na plaży w obecności kilku tysięcy osób na trybunach to zawsze niesamowite emocje. Mogę zapewnić, że na trasie dam z siebie wszystko – mówi Nils Frommhold.

Czy tak będzie, przekonamy się 11 sierpnia 2019 roku.

Materiał prasowy

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close