TOP

Clash Miami. Czołowi zawodnicy i zawodniczki PRO WYNIKI

Przedstawiamy szczegółowe rezultaty najlepszych triathlonistów i triathlonistek, rywalizujących w ramach Clash Miami.

Sam Long wbiegł na metę z wynikiem 2:39:55. Wyprzedził Jasona Westa o 1:52. Podium uzupełnił Ben Kanute (2:42:30).

Szczegółowe wyniki TOP10 PRO mężczyzn

  1. Sam Long (USA) / pływanie: 22:40 / rower: 1:19:17 / bieg: 56:58 / finisz: 2:39:54
  2. Jason West (USA) / pływanie: 21:13 / rower: 1:24:35 / bieg: 55:03 / finisz: 2:41:46
  3. Ben Kanute (USA) / pływanie: 20:37 / rower: 1:21:25 / bieg: 59:15 / finisz: 2:42:30
  4. Youri Keulen (NED) / pływanie: 21:20 / rower: 1:24:25 / bieg: 55:28 / finisz: 2:42:50
  5. Tyler Butterfield (BER) / pływanie: 22:34 / rower: 1:23:32 / bieg: 56:04 / finisz: 2:43:17
  6. Jackson Laundry (CAN) / pływanie: 22:36 / rower: 1:23:44 / bieg: 58:06 / finisz: 2:45:39
  7. Reinaldo Colucci (BRA) / pływanie: 22:32 / rower: 1:24:49 / bieg: 58:14 / finisz: 2:46:28
  8. Jonas Schomburg (GER) / pływanie: 20:07 / rower: 1:24:47 / bieg: 1:00:40 / finisz: 2:46:33
  9. Chris Leiferman (USA) / pływanie: 22:41 / rower: 1:22:23 / bieg: 1:00:36 / finisz: 2:46:45
  10. Matthew Sharpe (CAN) / pływanie: 21:10 / rower: 1:27:17 / bieg: 57:59 / finisz: 2:47:30

Ashleigh Gentle zameldowała się na mecie z wynikiem 2:59:40. Wyprzedziła Pamellę Oliveirę o 8:09. Podium uzupełniła Dunka Maja Stage Nielsen z rezultatem 3:08:07.

Szczegółowe wyniki TOP10 PRO kobiet

  1. Ashleigh Gentle (AUS) / pływanie: 23:22 / rower: 1:33:03 / bieg: 1:02:06 / finisz: 2:59:40
  2. Pamella Oiveira (BRA) / pływanie: 23:23 / rower: 1:34:52 / bieg: 1:08:38 / finisz: 3:07:49
  3. Maja Stage Nielsen (DEN) / pływanie: 25:26 / rower: 1:34:15 / bieg: 1:06:45 / finisz: 3:08:07
  4. Samantha Kingsford (AUS) / pływanie: 23:33 / rower: 1:35:18 / bieg: 1:09:05 / finisz: 3:09:07
  5. Sonja Catano (USA) / pływanie: 23:26 / rower: 1:38:05 / bieg: 1:13:25 / finisz: 3:16:16
  6. Lisa Becharas (USA) / pływanie: 25:56 / rower: 1:33:17 / bieg: 1:18:41 / finisz: 3:19:25
  7. Bruna Mahn (BRA) / pływanie: 25:55 / rower: 1:40:05 / bieg: 1:13:32 / finisz: 3:20:58
  8. Lara Gruden (USA) / pływanie: 25:56 / rower: 1:42:52 / bieg: 1:15:10 / finisz: 3:25:42
  9. Summer Deal (USA) / pływanie: 28:15 / rower: 1:41:28 / bieg: 1:15:39 / finisz: 3:27:17
  10. Rebecca Marrou (USA) / pływanie: 27:39 / rower: 1:40:45 / bieg: 1:19:45 / finisz: 3:30:03

Przemek Schenk
foto: Sam Long FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X