TOP
Castle Triathlon Malbork: Ogień w AG 1/8 WYNIKI
Wygrał Mateusz Głuszkowski z czasem 1:01:20. Wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Wąsik. Zameldowała się na mecie z wynikiem 1:11:32.
W rywalizacji mężczyzn od początku do końca przodował młody Mateusz Głuszkowski. Mimo to walka o pozostałe miejsca na podium była emocjonująca. Podobnie było w rywalizacji kobiet.
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:
Kategoria M14
- Wincenty Markowski / pływanie: 6:20 / T1: 2:42 / rower: 35:06 / T2: 1:20 / bieg: 22:22 / finisz: 1:07:50
- Maciej Netter / pływanie: 6:38 / T1: 3:12 / rower: 34:56 / T2: 1:31 / bieg: 23:50 / finisz: 1:10:07
- Jakub Maliszewski / pływanie: 7:18 / T1: 2:42 / rower: 36:11 / T2: 1:43 / bieg: 22:53 / finisz: 1;10:46
Kategoria M16
- Jan Chrzanowski / pływanie: 6:28 / T1: 2:42 / rower: 34:53 / T2: 1:13 / bieg: 20:20 / finisz: 1:05:36
- Jakub Olczak / pływanie: 7:22 / T1: 2:38 / rower: 33:47 / T2: 1:33 / bieg: 23:09 / finisz: 1:08:29
- Leon Ziniewicz / pływanie: 7:32 / T1: 2;28 / rower: 36:18 / T2: 1:40 / bieg: 21:24 / finisz: 1:09:22
Kategoria M18:
- Mateusz Głuszkowski / pływanie: 5:49 / T1: 2:50 / rower: 31:29 / T2: 1:22 / bieg: 19:50 / finisz: 1:01:20
- Dawid Mielke / pływanie: 6:33 / T1: 3:11 / rower: 31:24 / T2: 1:19 / bieg: 20:43 / finisz: 1:03:12
- Paweł Opiela / pływanie: 7:47 / T1: 1:46 / rower: 37:21 / T2: 1:52 / bieg: 21;52 / finisz: 1:10:38
Kategoria M20:
- Piotr Masiak / pływanie: 7:38 / T1: 2:22 / rower: 36:44 / T2: 1:29 / bieg: 21:48 / finisz: 1:10:01
- Maciej Wiśniewski / pływanie: 9:12 / T1: 1:29 / rower: 37:36 / T2: 1:24 / bieg: 21:04 / finisz: 1:10:45
- Dawid Szot / pływanie: 9:44 / T1: 2;01 / rower: 35:50 / T2: 1:35 / bieg: 22:25 / finisz: 1:11:35
Kategoria M30
- Łukasz Krieger / pływanie: 7:43 / T1: 2:07 / rower: 31:24 / T2: 1:30 / bieg: 20:00 / finisz: 1:02:44
- Piotr Łazaronek / pływanie: 6:19 / T1: 2:41 / rower: 31:47 / T2: 1:42 / bieg: 22:22 / finisz: 1:04:51
- Paweł Ochal / pływanie: 8:57 / T1: 2:04 / rower: 34:36 / T2: 1:27 / bieg: 18:31 / finisz: 1:05:35
Kategoria M40
- Wojciech Odzimek / pływanie: 7:27 / T1: 2:33 / rower: 31:07 / T2: 1:51 / bieg: 22:05 / finisz: 1:05:03
- Krzysztof Litwiniuk / pływanie: 7;56 / T1: 1:44 / rower: 33;37 / T2: 1:31 / bieg: 22:12 / finisz: 1:07:00
- Piotr Warczak / pływanie: 8:54 / T1: 1:51 / rower: 35:09 / T2: 1:46 / bieg: 22:11 / finisz: 1:09:51
Kategoria M50:
- Waldemar Gieres / pływanie: 10:30 / T1: 2:06 / rower: 37:14 / T2: 1:41 / bieg: 25:15 / finisz: 1;16:46
- Andrzej Głąb / pływanie: 9:46 / T1: 2:56 / rower: 38:51 / T2: 1:43 / bieg: 24:47 / finisz: 1:18:03
- Jarosław Wikaliński / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 1:19:49
Kategoria M60
- Józef Makowicz / pływanie: 10:59 / T1: 4:12 / rower: 41;27 / T2: 2:52 / bieg: 28:16 / finisz: 1:27:46
- Stanisław Dymek / pływanie: 12:35 / T1: 3:14 / rower: 43:01 / T2: 2:38 / bieg: 30:27 / finisz: 1:31;55
- Waldemar Kopczyński / pływanie: 13:43 / T1: 3:37 / rower: 42:39 / T2: 2:52 / bieg: 32;17 / finisz: 1:35:08
Kategoria K14
- Karolina Szalast / pływanie: 6:57 / T1: 2:58 / rower: 41;09 / T2: 1:46 / bieg: 27:00 / finisz: 1:19:50
- Emelie Lindholm / pływanie: 8:32 / T1: 2:28 / rower: 41;48 / T2: 1:46 / bieg: 26:52 / finisz: 1:21;26
- Dagna Dąbrowska (GER) / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 1:21;47
Kategoria K16:
- Zuzanna Tomczak / pływanie: 7:11 / T1: 2:45 / rower: 42;01 / T2: 1;25 / bieg: 24:58 / finisz: 1:18:20
- Martyna Waśniewska / pływanie: 7:12 / T1: 2:41 / rower: 44:03 / T2: 2;02 / bieg: 26:19 / finisz: 1:22;17
- Agata Kwiatkowska / pływanie: 9:27 / T1: 2:18 / rower: 45:26 / T2: 1;46 / bieg: 27:27 / finisz: 1:26:24
Kategoria K18
- Marysia Matusik / pływanie: 8:04 / T1: 2;14 / rower: 38:49 / T2: 1:38 / bieg: 23:04 / finisz: 1:13:49
- Aleksandra Górniewicz / pływanie: 9:44 / T1: 2:09 / rower: 42;44 / T2: 1;51 / bieg: 26:21 / finisz: 1:22:49
- Wiktoria Lewandowska / pływanie: 14:49 / T1: 2:48 / rower: 47:51 / T2: 2:49 / bieg: 37:12 / finisz: 1:45;29
Kategoria K20
- Małgorzata Wąsik / pływanie: 7:52 / T1: 1:38 / rower: 38:50 / T2: 1:25 / bieg: 21;47 / finisz: 1:11:32
- Karolina Zamarripa / pływanie: 7:47 / T1: 1:45 / rower: 37:42 / T2: 1:40 / bieg: 23:37 / finisz: 1:12:31
- Aleksandra Duda / pływanie: 9:29 / T1: 2:39 / rower: 43:13 / T2: 2;14 / bieg: 25:31 / finisz: 1:23:06
Kategoria K30:
- Angelika Kowalska / pływanie: 9:01 / T1: 1:52 / rower: 36:01 / T2: 1:49 / bieg: 24:19 / finisz: 1:13:02
- Emilia Smoczyńska / pływanie: 10:26 / T1: 2:26 / rower: 37:12 / T2: 1:59 / bieg: 26:07 / finisz: 1:18:10
- Monika Małecka / pływanie: 9:25 / T1: 1;47 / rower: 40:23 / T2: 1:38 / bieg: 25:59 / finisz: 1:19:12
Kategoria K40:
- Agnieszka Pieczkowska / pływanie: 9:56 / T1: 2:07 / rower: 37:22 / T2: 1:46 / bieg: 23:58 / finisz: 1:15:09
- Katarzyna Warczak / pływanie: 9:26 / T1: 2;37 / rower: 41;08 / T2: 2;11 / bieg: 27:46 / finisz: 1:23:08
- Elżbieta Urbanek / pływanie: 10:22 / T1: 2:42 / rower: 42:49 / T2: 2:28 / bieg: 27:40 / finisz: 1;26:01
Kategoria K50:
- Ewa Karpienia / pływanie: 10:37 / T1: 3:01 / rower: 43:55 / T2: 2:20 / bieg: 29:48 / finisz: 1:29:41
- Aleksandra Kowalczyk / pływanie: 12:07 / T1: 3:18 / rower: 45:35 / T2: 2;13 / bieg: 28:30 / finisz: 1:31:43
3. Mirka Osuch / pływanie: 13:53 / T1: 4:06 / rower: 47:11 / T2: 2:47 / bieg: 34:29 / finisz: 1:42:26
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne